ZTE'nin En İddialı Modeli Axon Ortaya Çıktı!

ZTE, 4GB ram'e sahip ve dual kamerasıyla dikkatleri üzerine çeken üst segment akıllı telefonu Axon ile Avrupa pazarına açılmayı hedefliyor. Detaylar haberimizde!
27 Haziran 2015 19:08
ZTEnin En İddialı Modeli Axon Ortaya Çıktı!
Çinli akıllı telefon markaları, Avrupa ve Amerika pazarlarına dek uzanmaya son derece niyetliler. Huawei’nin erken davranarak bir nebze üstünlük sağladığı bu yarışa, Lenovo ve OPPO gibi tanınmış isimler de katıldı. Bu kervana katılan diğer bir isim de, şimdiye dek batı dünyasının cep telefonu operatörlerine özel akıllı telefonlar üreten ZTE de katıldı.
 
 
Axon adı verilen akıllı telefon, dünyada ilk kez HTC One serisiyle gündeme gelen çift sensörlü arka kamera sistemine sahip. Fotoğraflardaki alan derinliğinin istenilen düzeye indirgenmesini sağlayan bu sistem, Huawei Honor 6 Plus’ın ardından ikinci kez bir Çinli Android’de kullanılacak.
 
ZTE’nin ABDli kullanıcılara özel olarak tasarladığı anlaşılan Axon’un teknik özellikleriyse RAM miktarı haricinde gizli tutuluyor. 4 GB RAM içereceği ilan edilen cihaz, 14 Temmuz’da New York’ta düzenleneceği bildirilen basın etkinliğinde tanıtılacak.
technolabs
7559
Bu haberler ilginizi çekebilir