Zenfone Modelleri Android Lollipop Güncellemesini Ne Zaman Alacak?

Asus, Zenfone akıllı telefon ailesi (Zenfone 4 5 6) modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesi vereceğini duyurmuştu. Şimdi de Zenfone modelleri Android Lollipop güncellemesini ne zaman alacak? Sorusunun cevabı belli oldu.
05 Kasım 2014 18:51
Zenfone Modelleri Android Lollipop Güncellemesini Ne Zaman Alacak?
Google'ın Nexus 6 ve Nexus 9 modelleriyle beraber lanse ettiği ve Nexus 5 gibi önceki Nexus sürümlerine de vermeye başladığı yeni Android sürümü 5.0 Lollipop, diğer üreticiler tarafından da cihazlara güncelleme olarak verilecek.
 
 
Intel ile işbirliği ile akıllı telefon pazarına Zenfone ailesiyle hızlı bir giriş yapan ve yeni bir sayfa açan Asus, Zenfone modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesini verecek.
 
Asus Zenfone modellerine Lollipop ne zaman gelecek?
 
Asus, Zenfone 4, 5 ve 6 modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesini 2015'in Nisan ayında verecek. Yani Zenfone kullanıcıları, haberi yazdığımız tarihten itibaren yaklaşık 6 ay sonra Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacak. (Kısaca 6 ay bekleyeceksiniz)
 
Ayrıca Asus, PadFone S ve PadFone Infinity modellerine de Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacaklar. Bu modeller ikinci çeyrek gibi güncelleme alacaklar.
shiftdelete
744266
Bu haberler ilginizi çekebilir