ZenFone 2'ye Xenon Flaş

Asus büyük beğeni toplayan akıllı telefonu ZenFone 2'ye Xenon flaş aparatı üretti. İşte ZenFlash ve çift tonlu LED flaşa sahip LolliFlash.
11 Mart 2015 22:59
ZenFone 2ye Xenon Flaş
CES 2015 fuarında resmiyet kazanan ASUS'un yeni akıllı telefonu ZenFone 2, hem tasarım olarak hem de donanım olarak oldukça iddialı. Zira ürün bu konudaki iddiasını IF Tasarım ödülü alarakta ispatladı.
 
 
Geçtiğimiz gün Tayvan'da düzenlenen bir etkinlikte satışa sunulan akıllı telefon için Asus ayrıca yeni aksesuarlarını da duyurdu.
 
 
Xenon Flaş İçeren ZenFlash
 
Asus'un duyurduğu ilk flaş aksesuarı Xenon flaş ile desteklenmiş. USB OTG ile cihaza bağlayabildiğimiz bu aparat, standart LED flaşlardan 400 kat daha güçlü. Cihazın arka tarafına tutturulan ZenFlash ile ilgili elimizdeki bilgiler ise şimdilik bunlarla kısıtlı.
 
 
İki Tonlu LED İçeren LolliFlash
 
Firmanın etkinlik kapsamında duyurduğu diğer bir flaş aksesuarı ise LolliFlash. Cihazdan bağımsız olarak çalışabilen bu aparat iki tonlu LED flaşa sahip.
 
Bir fener olarak kullanabileceğiniz bu aparatı telefonunuzun kulaklık çıkışına takabiliyorsunuz. Böylece çekim esnasında ortama fazladan ışık sağlayabiliyorsunuz. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan LolliFlash için ayrıca birde koruma kapağı mevcut.
 
Asus'un her iki ürün içinde herhangi bir fiyat açıklamadığını da belirtelim.
shiftdelete
574669
Bu haberler ilginizi çekebilir