Zaman Geçirmek İçin Bire Bir 10 Mobil Oyun

iOS, Android ve Windows Phone platformları için 10 oyunu sizin için listeledik. Birbirinden güzel oyunların indirme linkleri ve detayları ile birlikte haberimizde!
22 Eylül 2015 13:52
Zaman Geçirmek İçin Bire Bir 10 Mobil Oyun
9 gün tatilimiz var. Bu tatilde gezip tozarken, bayram ziyaretlerinde ve evde otururken sıkıldığımız anlarda telefonunuza sarılıp oyun oynamak isteyeceğiniz bir liste yaptık.
 
 
1- Lara Croft GO (Android, iOS, Windows Phone)
 
 
Lara Croft GO bayramda oynamaktan zevk alacağınız bulmaca-macera türü bir oyun. Oyunda bulunan çeşitli tuzakları atlamanız ve antik birbirinden ilginç bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Hitman GO'ya benzerliği bulunan ve 75 bölümden oluşan oyunda amacınız Venom Kraliçesi’nin efsanesini ortaya çıkartmak. Her platformda farklı ücretlendirmelere sahip olan oyun Android'de iOS'te 12.99TL, WP'de ise 11.50TL ücret gerektiriyor.
 
 
Android için buradan, iOS için buradan ve Windows Phone için buradan indirip oynayabilirsiniz.
 
 
 
2- Star Wars: Uprising (Android, iOS)
 
 
Mobil platformlarda da oldukça seviyen efsane Yıldız Savaşları serisinin son oyunu olan Star Wars: Uprising, Kabam tarafından rpg tarzında olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunda kendi karakterinizi yaratıp imparatorluğa karşı aksiyon dolu bir maceraya katılıyoruz. Ayrıca arkadaşlarımızla birlikte sektör savaşlarına katılabiliyor çok oyunculu modlarda galip gelmeye çalışıyoruz. Oyunda topladığınız ya da satın aldığınız itemlerle karakterinizi geliştirebilirsiniz. Bu da çekişmeyi arttıracaktır.
 
 
Android için buradan, iOS kullanıcıları da buradan indirebilirler.
 
 
 
3- Speedy Ninja (Android, iOS)
 
 
Sonsuz koşu tarzına ekstra aksiyon katılarak geliştirilmiş arcade oyunu olan Speedy Ninja'da karşınıza çıkan engellerden zıplayarak ve dalarak kurtulmaya ve özel güçlerinizi kullanarak canavarlarları yok etmeye çalışacaksınız. Oyunda topladığınız altınlarla güçlendiriciler satın alabilirsiniz. Sonsuz koşu oyunlarına farklı bir tarz kattığını düşündüğümüz oyunda arada ailenizden "kafanı kaldır da biraz bizimle konuş" uyarıları gelebilir.
 
 
Android için buradan, iOS için de buradan indirebilirsiniz.
 
 
 
4- The Walking Dead: Road to Survival (Android, iOS)
 
 
Ödüllü çizgi roman olan ve birçoğumuzun dizisini severek takip ettiği Walking Dead’den uyarlanan rol yapma türünde bir oyun karşımızda. RPG tarzında kurgulanan oyunda amaç ekibinizi kurarak güçlendirmek ve yürüyen ölüler ve düşmanlarla girdiğiniz mücadeleleri kazanmak. Yani biraz uzun soluklu bir oyun ve uğraşması gayet eğlenceli.
 
 
Android için buradan, iOS de buradan inidirip oynayabilir.
 
 
 
 
5- Sky (Android, iOS)
 
 
Sky arcade türünde bir oyun olarak. Oyunda amaç diğer Ketchapp oyunlarında olduğu gibi en yüksek skoru elde ederek rekor kırabilmek. Bir hat boyunca sürekli hareket eden kare şeklindeki blokları engellerin üzerinden atlatın. Büyük engelleri geçebilmek için ekrana iki defa dokunarak geçebilirsiniz.
 
 
Zaman kaybetmeden oyunu Android için buradaki linkten, iOS için şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
 
6- Give It Up! (Android, iOS)
 
 
Arcade türünde bir oyun olan Give It Up! içindeki müziklerin ritmine göre oynanmaktadır. Karakteri kontrol etmek için ritme ayak uydurarak doğru zamanda ekrana dokunmanız gerekiyor. Hem müzik zevki olarak eğlenceli olan bu oyunda ritm duygularınızı da geliştirebilecek bir yapısı da olması dikkat çekici olduğunu söylemek için yeterli.
 
 
Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz. (iOS'te 2,69 TL ücret ödemek gerekiyor, Android'de ücretsiz)
 
 
 
7- Rabbit Jump (iOS)
 
 
Rabbit Jump o sinir bozucu ama basit oyunlarıyla nam salmış Ketchapp tarafından yayınlanan arcade oyunlardan biri. Oyunda amaç soldan - sağa sürekli koşturan tavşanı zıplatarak en fazla sayıda kat çıkmak. Ancak çok kolay görünen oyun acayip sinir bozucu olabiliyor. Bu da Katchapp farkı tabii.
 
Bu oyun resmi olarak sadece iOS'te var, ancak farklı bir firma tarafından aynı oyun bire bir olarak Android'de de yayınlanmış. Kopya versiyonunu Android kullanıcıları buradan indirebilir, iOS'teki orjinal hali ise burada
 
 
8- Twins Minigame (Windows Phone)
 
 
Bu oyunumuz da Xbox destekli arcade oyun olması ile listemizde yer alıyor. Şu anda sadece Windows Phone kullanıcılarına özel olan oyun çift taraflı bir platformda oynanıyor. Oyunda amaç platformdaki engellere takılmadan en uzun mesafeyi katetmek. Yani bir süre sonra sinir bozucu olabilir. Ama oynaması da bir o kadar da keyifli.
 
 
 
9- Dumb Ways to Die 2 (Android, iOS, Windows Phone)
 
 
İşte şahsen favori oyunum olan Dumb Ways to Die'ın ikinci oyunu. Evet biraz eski olabilir fakat inanılmaz zevk veren bu oyunu oynamayanlar bayramda çatır çatır sıkıntı giderebilecek şekilde oynayarak zaman geçirebilirler.
 
 
Şimdi, şu anda Android kullanıcılarını buradan, iOS kullanıcılarını buradan, Windows Phone ise şuradan indirebilirler.
 
 
 
10- Deer Hunter 2016 (Android, iOS)
 
 
Avcılık oyununda artık tek olan Deer Hunter'ın yepyeni oyunu da bayramda zaman geçirmek için bire bir. Silahınızı geliştirip ya da yeni silahlar alarak avcılığa devam edeceksiniz. Ancak mistik hayvanlara dikkat edin. Bu da oldukça hoş bir detay tabiki.
 
 
Android için buradan, iOS için buradan indirip yeni avcılık deneyiminize başlayabilirsiniz.
webtekno
524521
Bu haberler ilginizi çekebilir