YotaPhone 2 ABD'ye Açılıyor

YotaPhone 2 ABD'ye açılıyor ...Rusya'nın gururu YotaPhone 2 kendi ülkesi ve Avrupa'dan sonra çok yakında Amerika Birleşik Devletleri'nde de satışa sunulacak.
09 Ocak 2015 16:14
YotaPhone 2 ABDye Açılıyor
Rus üretimi olan ve ülke başkanı Vladimir Putin'in diğer ülkelerle olan temaslarında yanında taşıyıp, tanıtımını da yaptığı akıllı telefon YotaPhone 2 çok yakında Amerika Birleşik Devletleri'nde de satışa sunulacak. Rusya'nın ardından geçtiğimiz Aralık 2014'te Avrupa'nın belli bölgelerinde satışa çıkan YotaPhone 2 beklenenin üzerinde ilgi ile karşılaşmıştı.
 
 
Her iki yüzünde de birer ekran bulunan ve bu özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Rus yapımı YotaPhone 2 bu yılın ilerleyen zamanlarında ABD'de satışa çıkacak ve muhtemelen AT&T ve ya T-Mobile üzerinden son kullanıcıya ulaşacak. Zira cihaz GSM / HSPA / LTE destekli bir telefon ve Verizon ile Sprint tarafından kullanılamaz.
 
 
Amerikalı kullanıcıların bu telefon için ne kadar ödemeleri gerektiği henüz belli değil. Avrupalı YotaPhone 2 sahipleri, çift ekranlı bu ilginç 
telefon için yaklaşık olarak 600 Amerikan doları seviyesinde bir miktar ödemişti.
 
Kanada'da satışa çıkabileceği belirtilen telefonun özellikler ise şu şekilde; bir yüzü 5 inç (1080 x 1920 piksel), diğer yüzü e-ink destekli 4.7 inç (540 x 960 piksel), dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 32 GB dahili bellek ve Android 4.4 KitKat.
shiftdelete
853694
Bu haberler ilginizi çekebilir