Yeni Zenfone TENAA Kayıtlarında Gözüktü!

Asus'un beğeni toplayan Zenfone serisine yeni bir üye daha katıldı. Sertifika kuruluşu TENAA'nın kayıtlarında ortaya çıkan yeni Zenfone modeli ile ilgili detayları haberimizde.
16 Ağustos 2015 20:22
Yeni Zenfone TENAA Kayıtlarında Gözüktü!
Zenfone serisi ile akıllı telefon pazarında önemli bir noktaya gelen Asus, piyasaya sunduğu yeni Zenfone modelleri ile başarısını devam ettirmek istiyor. Zenfone serisi, güçlü donanımları ve uygun fiyat etiketleri sayesinde oldukça sevildi.
 
 
Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Zenfone ailesine Asus Zenfone 2 Laser ve Zenfone 2 Deluxe modelleri katılmıştı. Bugün ise yeni bir Zenfone modeli Çin'in ünlü sertifika kuruluşu olan TENAA'da karşımıza çıktı.
 
ASUS_Z00TDA model numarasına sahip olan gizemli model, 5.5 inçlik IPS tabanlı Full HD bir ekran ile geliyor. Kalbinde 1.5 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli bir işlemci barındıracak olan cihaz, 2 GB RAM'e ve 16 GB dahili hafızaya da sahip olacak.
 
 
10.8 mm kalınlığa ve 170 gram ağırlığa sahip olacak olan ASUS_Z00TDA, arkada 13 önde ise 5 magapisekllik kamera kullanacak. Android 5.0.2 işletim sistemi ile gelecek olan cihaz, gümüş ve altın renk seçeneklerine de sahip olacak.
shiftdelete
106583
Bu haberler ilginizi çekebilir