Yeni Renk Seçenekleriyle Galaxy S6

Samsung, amiral gemisi modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için yepyeni renk seçenekleri sundu. Yeni renk seçenekleri, görselleriyle birlikte bu haberde!
19 Mayıs 2015 12:58
Yeni Renk Seçenekleriyle Galaxy S6
Samsung, geçtiğimiz MWC 15 etkinliğinde yeni amiral gemisi modellerini tanıttı. Galaxy S6 ve iki yanı da kavisli Galaxy S6 edge ile karşımıza çıkan Samsung, kullanıcılara farklı renk seçenekleri sunmasıyla büyük beğeni toplamıştı. Firma bugün sürpriz bir şekilde yeni amiral gemisi cihazlarına yeni renk seçenekleri eklediğini duyurdu.
 
 
Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge; Black Sapphire, White Pearl ve Gold Platinum olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile raflardaki yerini almıştı. Samsung bugün Blue Topaz ve Green Emerald renk seçeneklerini eklediği duyurdu. Bu yeni renk seçenekleri cihazlara göre farklılık gösteriyor.
 
Galaxy S6’ya Blue Topaz renk seçeneği eklenirken, Galaxy S6 edge ise Green Emerald ile renkleniyor. Doğa renkleri olarak isimlendirilen yeni renk seçeneklerinin çok hoş göründüğünü belirtmekte fayda var. Bakalım Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in yeni renk seçenekleri ülkemizde satışa sunulacak mı?
 
shiftdelete
288901
Bu haberler ilginizi çekebilir