Yeni Nvidia SHIELD Satışa Çıkıyor

Nvidia'nın oyuncu tableti SHIELD yeni versiyonu ile bomba gibi geliyor. Ön siparişe açılan cihaz bu ayın sonunda kullanıcı ile buluşacak. Yeni SHIELD'in teknik özellikleri ise öncülü ile aynı.
17 Eylül 2014 15:49
Yeni Nvidia SHIELD Satışa Çıkıyor
Ünlü grafik işlemci üreticisi Nvidia geçtiğimiz Temmuz ayında şahsi üretimi olan Nvidia SHIELD tableti satışa sunmuş ve oyuncular için farklı bir deneyim vaat etmişti.
 
Bu dönemde çıkan cihaz 16 GB'lık Wi-Fi sürümü olarak tanıtıllırken, 32 GB LTE bağlantı formatı destekleyen versiyonun ise bu yılın sonlarında kullanıcıyla buluşacağı söylenmişti.
 
Şirket hem Amerika Birleşik Devletleri'nde, hem de Avrupa'nın belli başlı ülkelerinde yeni Nvidia SHIELD 32 GB LTE versiyonu için ön sipariş almaya başladı.
 
Yapılan duyuruya göre yeni Nvidia SHIELD 32GB LTE, 30 Eylül 2014 tarihi itibariyle satışta olacak. 4G bağlantı ve ekstra 16 GB'lık dahili depolama alanı dışında neredeyse bire bir aynı teknik özelliklere sahip olan tablet, Nvidia'nın 2.2 GHz Tekra K1 dört çekirdekli işlemcisine (192 grafik işlemci çekirdeği destekli), 1200 x 1920 piksel değerinde 8 inç ekran, hem ön hem de arka yüzde 5 megapiksel kamera, stereo hoparlörler, 2GB RAM, microSD kart desteği ve Android KitKat gibi detaylar ile karşımıza çıkıyor.
 
Nvidia SHIELD Tablet 32 GB LTE modeli unlocked olarak 399 dolara son kullanıcısını bekliyor. Amerikalı dağıtımcı ve hizmet sağlayıcısı AT&T ile anlaşmalı olarak çalışan kullanıcılar ise şirketten 100 dolarlık ekstra hizmet kullanım hakkı kazanıyor.
shifdelete
Etiketler : Nvidia Shield , oyun , tablet
986556
Bu haberler ilginizi çekebilir