Yeni Nokia 3310'dan Özel Tasarım!

Nokia'nın efsane telefonu 3310 yenilenen tasarımı ile karşımıza çıktı. Oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile özel tasarım üretti. Nasıl mı? İşte ayrıntıları...
03 Mart 2017 22:13
Yeni Nokia 3310dan Özel Tasarım!
Nokia'nın efsanevi modeli 3310, artık hepinizin bildiği üzere çok yakında yenilenmiş olarak yeniden piyasaya sürülecek. Hem de 49 Euro gibi oldukça ucuz bir fiyatla.
 
 
Vladimir Putin'e özel Nokia 3310!
 
Fakat bu fiyat size yeterli gelmediyse, Nokia'nın yeni 3310'unun altın ve titanyum kaplama sürümünü satın alabilirsiniz. Fiyat olarak ise 1.700 Dolar belirlenmiş. İşin şakası bir yana, Nokia'nın bu özel modeli direkt olarak Rusya başkanı Vladimir Putin için hazırlanmış.
 
 
Bunu da akıllı telefonun üzerine işlenen Rusya ulusal marşı ve Vladimir Putin'in yüzünden rahatlıkla anlayabiliyoruz. Tabii bu modelin resmi bir model olmadığını da belirtmemiz gerek çünkü direkt olarak Nokia'dan gelmiyor.
 
Ayrıca akıllı telefonun tüm özelliklerinin standart Nokia 3310'un yeni sürümüyle aynı olduğunu da hatırlatalım. Aralarındaki tek fark cihazın dışının altın ve titanyum ile kaplanmış olması.
 
Eğer 1.700 Dolar ödemeyi göze alıp bu özel modeli satın alırsanız elinize yukarıdaki görselde de göreceğiniz gibi kırmızı özel bir kutu ve her selfie çekişinizde yüzünüze bakan Putin'in suratı geçecek demek yersiz olmaz.
 
 
 
shiftdelete
785413
Bu haberler ilginizi çekebilir