Yeni Nesil Motorola Moto X Ne Zaman Geliyor?

Motorola’nın sabırsızlıkla beklenen yeni nesil Motorola Moto X ne zaman geliyor? 2015 model Moto X ne zaman çıkacak? Detaylı bilgi haberimizde.
26 Mart 2015 21:53
Yeni Nesil Motorola Moto X Ne Zaman Geliyor?
İlk modeli 2013 yılında tanıtılan ve piyasada büyük ilgi gören Motorola Moto X, yepyeni özelliklerle yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Teknoloji dünyasında adından söz ettiren akıllı telefon, Motorola Başkanı Rick Osterloh‘a Twitter üzerinden yönlendirilen bir soruyla öne çıktı.
 
 
Bir Motorola kullanıcısı, Osterloh’a 2015 model Moto X’in ne zaman piyasaya çıkacağını sordu. Osterloh verdiği cevapta Motorola’nın Moto X modellerinin doğal dönüşüm sürecine uymaya çalıştıklarını belirtti. Her yılın Ağustos/Eylül aylarında yeni bir Moto X modeli tanıtan Motorola anlaşılan o ki bu yıl da aynı dönemde yeni akıllı telefonunu tanıtacak.
 
Şimdilik 2015 model Motorola Moto X hakkında detaylı bilgiler bulunmuyor ama telefonun Snapdragon 810 yonga setinden güç alacağı düşünülüyor. Her telefonunda sadelikten ve güncellikten ödün vermeyen Motorola, eminiz ki yine iyi bir iş çıkaracaktır. Konu hakkındaki gelişmeleri takipte olacağız.
shiftdelete
841505
Bu haberler ilginizi çekebilir