Yeni Nesil Moto G'nin Fiyatı Açıklandı!

Motorola'nın uygun fiyatlı giriş seviyesi serisi Moto G'nin yeni nesil cihazı olan 3. nesil Motorola Moto G'nin fiyatı açıklandı. Detaylar haberimizde.
26 Temmuz 2015 10:19
Yeni Nesil Moto Gnin Fiyatı Açıklandı!
2013 yılında karşımıza çıkan Motorola Moto G, uygun fiyatlı olması sayesinde ilk tanıtıldığı günden beri kendi hayran kitlesini yaratmayı başarmıştı. Hakkında birçok dedikodu ve fotoğraf sızan cihazın fiyatı da nihayet ortaya çıktı.
 
 
Bilindiği gibi 28 Temmuz tarihinde yani 3 gün sonra Moto X ile birlikte tanıtılacak olan cihazın neredeyse tüm detayları sızdırılmıştı. Emin olmadığımız tek konu ise cihazın fiyatıydı, bugün gelen haberler ile birlikte cihaz fiyatı ortaya çıktı.
 
3. nesil Motorola Moto G, selefi gibi 179 dolarlık bir fiyata sahip olacak. Moto G serisinin en büyük özelliği olan düşük fiyat politikasının 3. cihaz ile de devam etmesi tüm teknoloji severleri mutlu edecektir.
 
 
Cihazın özelliklerini hatırlayacak olursak Moto G, 5 inç büyüklüğünde HD bir ekran ile gelecek. Snapdragon 410 işlemcisini kullanacak olan cihaz, 1 GB RAM'e de sahip olacak. Önde 5 arkada ise 13 megapiksel kamera kullanacak olan Moto G, 2470 mAh bataryaya da sahip olacak.
 
Gelen bir diğer bilgi ise cihazın 245 dolar etiketine sahip Full HD ekranlı ve 2 GB RAM'li bir versiyonu daha olacağı yönünde. Bu bilginin doğru olup olmadığını ise 28 Temmuz tarihinde öğrenmiş olacağız.
shiftdelete
315897
Bu haberler ilginizi çekebilir