Yeni Moto X'in Kamerası Çok Konuşulacak

Yeni nesil Motorola Moto X'in OIS destekli ve 16 megapiksele sahip bir kamerayla birlikte geleceği iddia ediliyor. Cihaz ile ilgili diğer detaylar haberimizde...
11 Mayıs 2015 18:13
Yeni Moto Xin Kamerası Çok Konuşulacak
Geçtiğimiz günlerde Motorola'nın yeni nesil Moto X cihazının bazı özellikleri sızmış ve verilere bakacak olursak telefonun 16 Megapiksel Clear Pixel teknolojisine sahip bir ana kamera ile geleceği belli olmuştu. Ön yüz kamerası ise selfie ve video sohbetler için hazırlanmış, 5 Megapiksellik bir kamera olarak bizleri selamlayacaktı. İkinci nesil Motorola Moto X kameraları ise 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel değerinde merhaba diyordu.
 
 
Bugün gelen dedikodular üçüncü nesil Motorola Moto X'in 16 Megapiksellik ana kamerasının OIS desteğine sahip olacağını söylüyor. Kameranın slow-motion modunda da videolar çekebildiği belirtilirken, 1080p modunda 120fps ve 720p için 240fps değeri dile getiriliyor.
 
 
Pek tabii bunların birer söylenti olduğu ve şirket tarafından onaylanmadığını da hatırlatmamız gerekiyor.
 
Cihazın daha önce sızan özellikleri ise şu şekildeydi; Snapdragon 808 işlemci yonga seti, 5.2 inç QHD AMOLED ekran, 4 GB RAM, 32 ve 64 GB dahili depolama alanı seçeneği ve Android 5.1.1 Lollipop.
shiftdelete
176818
Bu haberler ilginizi çekebilir