Yeni Moto E Geliyor

Motorola Moto E, ikinci nesliyle geri dönmeye hazırlanıyor. Motorola'nın bütçe dostu telefonunun, ikinci versiyonu yeni Moto E geliyor ...
04 Aralık 2014 17:50
Yeni Moto E Geliyor
Geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtılan Moto E uygun fiyatına rağmen sunduğu özelliklerle dikkatleri üzerini çekmişti. Motorola'nın bütçe dostu akıllı telefon üretme politikasının sonucunda ortaya çıkan Moto E, kullanıcısını memnun etmeyi başardı.
 
 
Moto X ve Moto G ile benzer tasarım özellikleri taşıyan cihaz, 540 x 960 çözünürlüğe sahip 4.3 inc büyüklüğünde ekran, 1 GB RAM, 1.2 GHz Snapdragon hızında çalışan işlemci ve 5 Megapiksel kamera gibi özelliklerle geliyordu. 
 
 
Daha büyük ekran
 
Yunan teknoloji sitesi Techmaniacs'ın haberine göre ikinci nesil Moto E kısa zamanda tanıtılacak. Cihazın teknik özellikleri hakkında çıkan dedikodular şu şekilde ;
 
Snapdragon 400 işlemci
 
4.5 inc 540 x 960 çözünürlükte ekran
 
1 GB ram
 
5 MP Kamera (Flashsız)
 
Ekran ve işlemcisinin geliştiğini gördüğümüz cihazda en önemli yenilik ise Android 5.0 Lollipop ile gelmesi. Cihazın birinci nesil Moto E ile benzer bir fiyat bandında olması bekleniyor. 
 
Giriş seviyesi akıllı telefonlar içinde önemli bir yere sahip olan Moto E ikinci nesli ile kendini geliştirmeyi ve yerini korumayı hedefliyor. 
shiftdelete
740134
Bu haberler ilginizi çekebilir