Yeni MacBook İçin HydraDock

Yeni MacBook'un USB-C portunun ne kadar işlevsel olduğu tartışma konusu olmuştu! Tüm bu tartışmaları bir kenara bırakmamızı sağlayacak yeni Macbook aksesuarı HydraDock tüm portları bir araya getirecek.
17 Nisan 2015 21:09
Yeni MacBook İçin HydraDock
Yeni MacBook'un sadece tek bir USB-C portu ile geldiğini yüzlerce kez duymuşsunuzdur. Bu haber her ne kadar, ürünlerin sadeliğini ve tasarımsal şıklığını ön plana çıkarsa da, bazı kullanıcılar işlevsellik açısından, farklı portlara da ihtiyaç duyabiliyor ve bu nedenle de cihazlarında diğer bağlantılara sahip olabilecekleri yeni aksesuarlar satın alıyor.
 
 
 
HydraDock'ta MacBook için ilginç aksesuarlar üreten isimlerden biri, en son ürettiği aksesuar sayesinde tek bir USB-C portunu 11 yeni porta çoğaltabilmenize olanak sağlıyor. Dediğim gibi tek bir USB-C portu ile 1 adet 3.5mm kulaklık girişi, 1 adet Ethernet portu, 1 adet HDMI, 1 adet Mini Display port, 1 adet SDXC hafıza kartı slotu, 2 adet USB-C portu ve 4 adet 3.0 USB portu elde etmenizi sağlayan bu kullanışlı aksesuar 12.5 inçlik uzunluğu ve sade tasarımı ile de MacBook'unuza uyum sağlayacak bir şıklığa sahip.
 
 
Haziran ayında, online mağazalar üzerinden kullanıcıları ile buluşması beklenilen ürün, tahmini olarak 129 dolar gibi bir fiyat ile satışa sunulacak. 
shiftdelete
415649
Bu haberler ilginizi çekebilir