Yeni Galaxy Tab S Modelleri Yolda

2014 yılının en iyi tabletlerinden olan Samsung'un Galaxy Tab S serisinin yeni modelleri yolda. Karşınızda yeni Galaxy Tab S 8.4 ve Tab S 10.5 modellerinin detayları.
16 Şubat 2015 21:04
Yeni Galaxy Tab S Modelleri Yolda
Samsung'un en güçlü ve en ince tabletleri olan Galaxy Tab S 8.4 ve Tab S 10.5 modelleri, geçtiğimiz yıl tüm özellikleri ile büyük ses getirmişti.
 
Gerek parmak izi okuma özelliğine sahip olmaları, gerekse incecik tasarımları ile etkileyici görünen Galaxy Tab S modelleri, güçlü donanımları ile çok başarılı olmuşlardı.
 
 
Görünüşe göre Samsung, Galaxy Tab S modellerinde yakaladığı başarıyı devam ettirmek ve yeni premium seviye tablet modellerini duyurmak için harakete geçmiş.
 
İddialara göre Samsung, geçtiğimiz yıl SM-T700 ve SM-T800 kod adlarına sahip Tab S modellerinden sonra, bu yıl ise SM-T710 ve SM-T810 kod alarına sahip yeni Tab S modellerinin çalışmalarını sürdürüyor.
 
Ne zaman duyurulacağı bilinmeyen yeni Galaxy Tab S modellerinin özellikleri hakkında bilgi olmasa da, işlemciye yönelik çeşitli tahminler bulunuyor.
 
Geçtiğimiz yıl Tab S modellerinde Qualcomm Snapdragon 801 işlemciye yer veren Samsung'un, bu yıl Exynos 7 Octa işlemci kullanacağı iddia ediliyor.
 
Ancak bu iddia, Snapdragon 810'un ısınması nedeniyle Galaxy S6'da kullanılmayacağının iddia edilmesi üzerine gelmiş gibi görünüyor.
 
Biz Samsung'un premium tablet modelleri olan Galaxy Tab S serisinde, Qualcomm işlemcinin kullanılmaya devam edileceğini ve yeni Galaxy Tab S modellerinde, Snapdragon 810 kullanılacağını tahmin ediyoruz.
 
Bakalım Samsung, 2015 yılında ne gibi ürünler duyuracak? Yeni Galaxy Tab S modellerinde hangi işlemciye yer verecek?
shiftdelete
870107
Bu haberler ilginizi çekebilir