Yeni Çöpçatanlık Uygulaması Couplinked

Eskiden beri revaçta olan arkadaşlık uygulamalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Yeni çöpçatanlık uygulaması Couplinked'in detayları haberimizde!
03 Temmuz 2015 20:37
Yeni Çöpçatanlık Uygulaması Couplinked
Yanlızlaşan kent insanının bir arkadaş ya da eş bulması zorlaşmaya başladı. Özellikle Türkiye gibi kapalı toplumlarda dışarıda arkadaş bulma daha da bir zor. Bunun için ülkemizde en çok kullanılan yöntem arkadaşlık siteleri ya da arkadaşlık uygulamaları.
 
 
Mobil cihazların kullanımı arttıkça, arkadaşlık siteleri de arkadaşlık uygulamalarına evrilmiş durumda.
 
Yeni bir arkadaşlık uygulaması Couplinked yayına girdi. Google Play ve App Store'da indirilmeye sunulan uygulama bakalım bizlere neler sunuyormuş?
 
Öğrenim bilgilerinizi girmeniz gerekiyor!
 
Ülkemizde en çok izlenen kanallar hep belgesel kanallarıdır. Ayrıca herkes röportajlarda kitap okuduğunu de belirtir. Tabi hayaller ve gerçekler dediğimiz olay karşımıza çıkıyor.
 
Milletçe kendimizi belgesel izleyen, kitap okuyan insanlar olarak göstermeyi sevsek de maalesef durum böyle değil.
 
Couplinked, kişilerin eğitim bilgilerini ön plana çıkararak, yüksek eğitim seviyesindeki insanların bir araya geldiği bir platform. Ülkemizde bu iş ne kadar sürdürülebilir tabii merak ediyoruz.
 
Couplinked’e üye olabilmeniz için tek gereken yüksek öğrenim bilgilerinizin yer aldığı bir Facebook hesabına sahip olmak. 
 
Facebook login var ama arkadaşlarınız sizi göremiyor
 
Facebook hesabınızla kolayca üye olduğunuz uygulamada tüm bilgileriniz gizli tutuluyor. Benzer uygulamaların aksine Facebook arkadaşlarınız uygulamada sizin profilinizi göremiyor. Tüm üyelikler kontrolden geçerek onaylanıyor. Sizin gibi insanlarla tanışmanıza fırsat veren eşleştirme algoritması, iyi ilişkilerin tohumunu atıyor.
 
Konum bazlı bir uygulama olan Couplinked’e üye olanlar seçtikleri mesafelerde aradıkları özellikteki üyelerin resimlerini, yaşlarını ve okullarını görebiliyorlar. Karşılıklı olarak birbirini beğenen üyeler eşleşmiş oluyor ve mesajlaşabiliyor. Benzerlerinden ayıran ‘kararsız kalma’ özelliği sayesinde bir kişiyi beğenip beğenmediğinizden emin olamadığınızda daha sonra tekrar görmek için işaretleyebiliyorsunuz. Eşleşinceye kadar profillerde isim bilgisi görünmüyor, yani her eşleşme ufak bir sürpriz yaratıyor!
 
Uygulamayı kullanmak indirmek isteyenler Android için buraya, iOS için buraya tıklamaları gerekiyor.
shiftdelete
987034
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Apple Clips Yayınlandı!

  Apple Clips Yayınlandı!

  Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
 • Spotifyden İnanılmaz Rakamlar!

  Spotify'den İnanılmaz Rakamlar!

  Son dönemlerde Apple Music servisiyle kıyasıya bir rekabet yaşayan Spotify'ın açıkladığı son rakamlar, firmanın yükselişte olduğunu gösteriyor.
 • OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. iOS için güncellenen OneDrive uygulamasında bir çok yenilik oldu. Peki yeni güncelleme ile neler geldi?
 • Windows 10da Açık Bulundu!

  Windows 10'da Açık Bulundu!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da açık keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi? Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Dava Şoku!

  WhatsApp'a Dava Şoku!

  WhatsApp'a Almanya'da şok bir dava açıldı. WhatsApp'ın, kullanıcıların verilerini usulsüz bir şekilde paylaşıldığı düşünülüyor! Detaylar haberimizde...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'a Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'ın merakla beklenen özelliği sonunda yeni güncelleme ile geliyor. İşte detaylar...
 • Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  iOS 10.2 jailbreak yayınlandı. Adım adım kurulumu ve detayları haberimizde.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama