Yeni Asus ZenFone ve ZenWatch Geliyor

Asus çok yakında gerçekleştireceğini duyurduğu bir etkinlikte görünüşe göre yeni ZenFone ve ZenWatch ürünlerini tanıtacak. Etkinlik tarihi ise bir hayli yakın. Pek yakında Yeni Asus ZenFone ve ZenWatch Geliyor
23 Ekim 2014 17:50
Yeni Asus ZenFone ve ZenWatch Geliyor
IFA 2014'ü ve Apple'ın şaşaalı tanıtımlarının ardından derin bir nefes alan Asus yeni ürünleri için reklam hazırlıklarına başladı bile. Tayvanlı üretici paylaştığı davetiye görselleri ile birlikte 28 Ekim tarihinde özel bir etkinlik düzenleyeceğini, yeni ve şaşırtıcı ürünlerini bu tarihte tanıtacağını fısıldadı. Tanıtımın merkezine oturtulan slogan ise görünüşe göre "Unlock the Future" olmuş.
 
 
Unlock kelimesiyle pek tabii akıllı kilitleri kast etmeyen Asus, şayet görselleri dikkate alacak olursak yeni bir akıllı telefon ile yeni bir akıllı saati bizlerle buluşturacak. İlk görselde şık bir kırmızı renge sahip, alt dış kaplaması metalimsi bir akıllı telefon dikkatleri çekiyor. İkinci görselde ise metalik kontürlü, köşeli bir cihaz, muhtemelen bir akıllı saat göze çarpıyor. Her iki ürün için verilen tarih 28 Ekim 2014!
 
 
Tayvanlı Asus, Apple'ın yeni ürünlerinin gölgesinde "beklemeyi" tercih etmiş, akıllı bir strateji izleyerek suyun durgunlaşmasını beklemiş. Asus, ZenFone ailesi için yaptığı reklamlarda "Altı ZenFone tüm bir aile için, ya da tek bir elma sadece size" gibi ilginç bir göndermede bulunarak, 4 inç ekranlı ve en ekonomik ZenFone cihazının 100 dolar olduğuna dikkat çekti. Apple iPhone 6'nın karşısına yine uygun fiyatlı olan ZenFone 5'i, 720p - 5 inç ekran, çift çekirdekli Intel Atom işlemci, 2 GB RAM ve 8 megapiksel arka kamera gibi özelliklerle çıkartmıştı.
 
Bakalım olası yeni ZenFone ve ZenWatch ne gibi özellikler ve uygun fiyatlar ile satışa çıkacak.
shiftdelete
153667
Bu haberler ilginizi çekebilir