Xperia Z5 Tarafından Yeni Bir Sızıntı Daha

Sony'nin büyük bir heyecanla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z5 tarafında yeni bir sızıntı daha geldi. İşte Xperia Z5 modeline ait prototip görüntüleri.
22 Ağustos 2015 22:36
Xperia Z5 Tarafından Yeni Bir Sızıntı Daha
Japon teknoloji devi Sony, görünen o ki yeni amiral gemi modelinin hazırlıklarını tamamlamak üzere. Zira tanıtılmasına az bir süre kalan model için sızıntılarda gittikçe artmaya başladı.
 
 
Geçtiğimiz gün küçük kardeşi Xperia Z5 Compact modeline ait olduğu iddia edilen bir basın görseli ortaya çıkarken bugünse Xperia Z5 modeline ait olduğu iddia edilen yeni bir prototip ortaya çıktı.
 
 
İşte Sony Xperia Z5!
 
Artık son tasarıma sahip prototip olduğunu düşündüğümüz bu görseller, bizlere Xperia Z5 modelinin yine OmniBalance tasarım çizgisine sahip olduğunu hatta firmanın bir önceki amiral gemi modeli Xperia Z3+ modelinden pek bir farklılığın olmadığını gösteriyor.
 
Çin'de ortaya çıkan bu görsellerde Xperia Z5 modelinin bir kılıf içerisinde olduğunu görüyoruz. Buda modelin bazı tasarım detaylarını gizlese de genel yapı itibariyle, parmak izi okuyucuya sahip güç butonu dışında, yeni amiral gemi modelinin diğer Xperia Z modellerinden pek bir farkı yok.
 
 
Quad HD ekran, Snapdragon 810 işlemci, 21,5 Megapiksel kamera ve 3 veya 4 GB RAM ile gelmesi beklenen Xperia Z5, büyük ihtimalle yanında Xperia Z5+ ve Xperia Z5 Compact modelleri ile birlikte Eylül ayında düzenlenecek IFA 2015 kapsamında tanıtılacak. Model hakkındaki kesin bilgilere de elbette tanıtım sonrasında sahip olacağız.
shiftdelete
809906
Bu haberler ilginizi çekebilir