Xperia Z4'ün Ön Paneli Ortaya Çıktı

Sony'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z4 yeni bir sızıntıya sahne oldu. Xperia Z4'ün ön paneli ortaya çıktı
17 Kasım 2014 18:16
Xperia Z4ün Ön Paneli Ortaya Çıktı
Sony'nin sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu olması beklenen Sony Xperia Z4 yeni bir sızıntıyla tekrar karşımızda. Önümüzdeki 5 Ocak 2015 tarihinde yapılacak bir etkinlik ile tanıtılacağı söylenen Xperia Z4 daha önceki söylentilere göre, 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde 5.5 inç'lik bir ekrana sahip olacak.
 
 
Qualcomm'un Snapdragon 810 işlemci yongaseti ile geleceği de belirtilen ürün, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile üretim bandına girecek. Bir başka söylenti ise Xperia Z4'ün IP68 sertifikasının yanısıra Qi kablosuz şarj desteğine sahip olacağı yönünde.
 
 
Bugün gelen sızıntı ise cihazın LCD Touch Digitizer arayüzü ile ilgili. Xperia Z3 ile karşılaştırılan telefon arayüzü iki model arasındaki farkları ortaya çıkartıyor.
 
 
Üst kısımda hoparlör kenara taşınırken, ön yüz kamerası ile hareket sensörü yer değiştirmiş. Öte yandan alt ön yüzdeki hoparlör de yine kenar kısma kaydırılmış.
 
 
Bakalım bir sonraki sızıntı Sony'nin yeni akıllı telefonu için neleri beraberinde getirecek.
shiftdelete
262711
Bu haberler ilginizi çekebilir