Xperia Z4'e Alışamadan Z5 Sızdırıldı

Sony'nin Xperia Z4 modelini sadece Japonya’ya özel olarak ürettiği ortaya çıktıktan sonra yeni bir model bekleyişi başlamıştı. Şimdi de Xperia Z4'e alışamadan Z5 sızdırıldı ve bekleyiş sona erdi! Detaylar haberimizde.
23 Nisan 2015 17:25
Xperia Z4e Alışamadan Z5 Sızdırıldı
Sony geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız amiral gemisi modeli Xperia Z4’ü anavatanı Japonya’da tanıtmıştı. Tasarımsal açıdan diğer Xperia cihazlarına benzeyen Xperia Z4, donanımı ile üst düzey bir cihaz olduğunu belli ediyordu.
 
 
Snapdragon 810 yongaseti ve 3 GB Ram’den gücünü alan Xperia Z4, Full HD ekrana sahip olması ve yenilikçi özellikler sunmaması ile çok eleştirilmişti. Sony’nin Avrupa ve Amerika’da Xperia Z4 ile boy göstermeyeceği ve daha üst düzey donanıma sahip bir Xperia cihaz tanıtması bekleniyordu.
 
Xperia Z5 Özellikleri ile büyülüyor!
 
Bugün merakla beklenen Xperia Z5 adı verilen amiral gemisinden ilk bilgiler gelmeye başladı. Sızıntılara göre Xperia Z5, Snapdragon 820 yongasetine, 4 GB RAM’e, 2K çözünürlüğünde ekrana ve Qualcomm Sense ID parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Xperia Z5’in ayrıca USB-C girişi ile gelmesi bekleniyor.
 
shiftdelete
201341
Bu haberler ilginizi çekebilir