Xperia Z4 Tablet Ortaya Çıktı

Xperia Z4 tablet ortaya çıktı ... Sony Xperia Z4 tablet, Barselona’da düzenlenecek Mobile World Congress 2015 kapsamında tanıtılması bekleniyor ama tanıtıma bu kadar az süre kalmışken gelen sızıntı herkesi şaşırttı.
25 Şubat 2015 19:29
Xperia Z4 Tablet Ortaya Çıktı
Sony, aşağı yukarı altı ayda bir yeni amiral gemisi model duyuruyor. Eylül ayındaki Xperia Z3 tanıtımının ardından geçen süre de yaklaşık altı ay ve İspanya’da düzenlenecek Mobile World Congress 2015 kapsamında yeni Xperia Z4’ün tanıtımının gerçekleştirilebileceği -yüksek sesle olmasa da- konuşuluyor.
 
 
Bununla birlikte ortaya Z4’e ilişkin pek de kayda değer bilgi/sızıntı haber çıkmış değil. Sony'nin İspanya’da Samsung ve HTC’nin ağırlığını hissettireceği etkinlikte pek de göz doldurmaya niyetli görünmeme konusu da oldukça doğal karşılanıyor. Ancak işler biraz değişti…
 
 
Sony’nin Xperia Z4 modeli ile ilgili olmasa da ilginç bir şekilde Xperia Z4 Tablet’i için ilginç bir duyuru Xperia Blog'da yayınlandı. Sony’nin Android uygulaması Xperia Lounge’da yer alan yukarıdaki haber, fuar kapsamında ve 3 Mart tarihinde Xperia Z4 Tablet’in duyurusunun gerçekleştirilebileceğine işaret ediyor. Bu görselin doğruluğu henüz netlik kazanmış değil. 
 
İlgili duyuruda modelin teknik özelliklerine dair herhangi bir bilgi verilmiyor ama ‘Sony’nin Xperia Z4 Tablet’ini keşfedin’ şeklinde bir ibareye ek olarak ürünün son derece hızlı işlemcilere sahip olacağı vurgusu yapılıyor. Xperia Z4’ün 2K ekran ve Snapdragon 810 işlemcilerle gelmesi yönünde daha önce bir takım sızıntılar ortaya çıkmıştı.
 
Sony, eğer Xperia Z4 Tablet’i tanıtacaksa akıllı telefonlarını da duyuracaktır. Yani Xperia Z4 modeli, İspanya’da ortaya çıkarsa şaşırtacak ama evet, olabilir… Gelişmeler, şimdilik bir hayli belirsiz ve sürprizlere gebe.
shiftdelete
331017
Bu haberler ilginizi çekebilir