Xperia Z4, Kanlı Canlı Görüntülendi

Sosyal medya, henüz piyasaya çıkmamış olan Sony Xperia Z4'ün kanlı canlı görüntüleriyle çalkalandı. Gürcistanlı iki arkadaşın paylaştığı görüntülerde, cihaz çalışır ve kullanıma hazır durumda!
06 Nisan 2015 21:55
Xperia Z4, Kanlı Canlı Görüntülendi
Android akıllı telefon tutkunları, Sony’nin yeni amiral gemisini heyecanla bekliyor. Su geçirmez gövdeli Xperia Z4’ün tanıtım tarihi, teknik özellikleri ve fiyatı henüz ilan edilmese de, basın görselleri birden fazla defa internet ortamına sızdırılmıştı. Sony hayranlarının beklentilerini çekilir kılan sızdırmalar, bu defa Gürcistandan geldi.
 
 
Paylaşılan Xperia Z4 görüntüleri, geçtiğimiz haftalarda paylaşılanlar gibi basın görsellerinden ibaret değil. Akıllı telefonun gerçek halini sosyal medyaya sızdıran gençler, cihazı nasıl elde ettiklerini açıklamaktan sakınıyorlar. Sony Xperia Z4’ün tasarımı Xperia Z3’e aşina olanlara yabancı gelmeyecektir. Akıllı telefonun ekran boyu ve çözünürlüğü de değişmeyecek gibi görünüyor.
 
 
Qualcomm Snapdragon 810 işlemciyle donatılacağına kesin gözüyle baktığımız Android 5.0 işletim sistemli Sony amiral gemisinin 3 GB RAM ve 20,7 megapiksel çözünürlüklü arka kamera gibi alışıldık teknik özelliklere sahip olacağını tahmin ediyoruz.
technolabs
348904
Bu haberler ilginizi çekebilir