Xperia Z3'e 32 GB Geliyor!

Sony’nin Eylül başında tanıttığı amiral gemisi Xperia Z3’ün 32 GB dahili hafızaya sahip sürümü çok yakında ABD’de satışa çıkartılacak. Bakalım 32 GB Xperia Z3 Türkiye’ye gelecek mi?
08 Ekim 2014 14:05
Xperia Z3e 32 GB Geliyor!
Sony’nin suya ve toza dayanıklı olması ile dikkat çeken akıllı telefonu Xperia Z3’ün uluslararası sürümünde dahili hafızası 16 GB. Micro SD kart desteği sayesinde bu hafıza kullanıcılara sorun yaratmasa da, kart kullanmadan 32 GB hafızaya sahip olmak isteyenleri düşünen Sony, ABD’de T Mobile operatörü için ürettiği cihazlarda 32 GB dahili hafızaya yer verecek.
 
Şu an için sadece T Mobile’a özel olan bu durum, yakında değişebilir. Üreticiler genelde bu tarz değişimleri tek bir operatör ya da bölgede test ediyor, sonrasında tüm pazarlarda satışa çıkartıyor. Tabi bu durumun kesinliği bulunmuyor ancak 32 GB Z3’ün T Mobile için satışa çıkmasından sonra uluslararası pazarda da satışa çıkma ihtimali hiç düşük değil.
 
 
Micro SD kart duruyor
 
Dahili hafıza 32 GB’a çıkmasına rağmen T Mobile için geliştirilen Xperia Z3’ün de Micro SD kart desteği bulunuyor. Çok daha fazla depolama alanı isteyen kişiler için oldukça iyi bir haber.
shifdelete
Etiketler : 32 GB , sony , Sony Xperia Z3 , Xperia Z3
409128
Bu haberler ilginizi çekebilir