Xperia X'e, Android 7.1.2 Güncellemesi Geliyor!

Sony'nin Xperia X modeline Android 7.1.2 güncellemsi geliyor. Peki Xperia X modeli ne zaman Android 7.1.2 ile tanışacak!
18 Nisan 2017 12:31
Xperia Xe, Android 7.1.2 Güncellemesi Geliyor!
Google'ın bu ay başında Android 7.1.2 sürümünü yayınlaması ile birlikte gözler akıllı telefon üreticilerine çevrildi. 
 
Bu konuda oldukça hızlı bir adım atan Sony, daha önce konsept yazılım ile AptX desteği, gelişmiş pil tasarrufu ve Ambient Display gibi özelliklere kavuşturduğu Xperia X modelini bu kez Android 7.1.2 ile buluşturacak.
 
Xperia X için Android 7.1.2 sürümü hazırlanıyor!
 
Sony yetkilileri yaptıkları açıklamada, Konsept yazılım programına dahil edilen Xperia X modellerinin önümüzdeki haftadan itibaren Android 7.1.2 güncellemesini almaya başlayacağını belirttiler.
 
 
Geliştirilmiş Bluetooth bağlantısı ve pil kullanım verileri gibi Android 7.1.2'nin başlıca yeniliklerini Xperia X ile buluşturacak olan konsept yazılım, parmak izi okuyucu konusunda herhangi bir değişiklik içermeyecek.
 
Bu nedenle Pixel ve Nexus serisinde güncelleme sonrasında yaşanan parmak izi okuyucu problemi konusunda, Xperia X kullanıcılarının endişelenmesine gerek olmadığı özellikle belirtiliyor.
 
Xperia X modelinin F5121 varyantına sahip olan kullanıcılar, Sony'nin Konsept yazılım programına Play Store üzerinden dahil olabiliyorlar.
 
 
shiftdelete
873503
misafir
21 Nisan 2017, Cuma 15:51
gtasanandres
Bu haberler ilginizi çekebilir