Xiaomi'den Yeni Kulaklık: Piston 3

Xiaomi yeni kulaklığı Xiaomi Piston 3'ü tanıttı. Oldukça uygun bir fiyata sahip olan kulaklık şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.
31 Mart 2015 22:48
Xiaomiden Yeni Kulaklık: Piston 3
Çinli Xiaomi, bir çok farklı alanda kendisini geliştirmeye devam ediyor. Akıllı telefon pazarında oldukça başarılı ürünler ortaya koyan firmanın ayrıca birde gayet başarılı bir kulaklık serisi var.
 
 
Xiaomi'nin fiyat performans ilkesi bu alanda da devam ettirirken firma seriye bir yeni model daha ekledi. Piston kulaklığın üçüncü sürümünü resmen tanıtan firma, kulaklıkta malzeme ve ses kalitesini arttırırken fiyatı ise aynı tutuyor.
 
 
Alüminyum malzemeden üretilen kulaklık Spiral Pipe sayesinde bass konusunda da oldukça iddialı. Xiaomi Piston kulaklığın Red Dot tasarım ödülünün sahibi olduğunu da unutmadan belirtelim.
 
Profesyonel ayar modu bulunan Piston 3'de ayrıca mikrofonda yenilenmiş. Bu sayede daha net görüşmelerin sağlanması hedeflenirken kulaklığın silikonları ise aşınmaya ve soyunmaya karşı yenilenmiş. 
 
Farklı kulak yapılarına rahatlıkla takılabilmesi için farklı silikon uçları bulunan kulaklığın fiyatı ise sadece 16 dolar.
shiftdelete
728972
Bu haberler ilginizi çekebilir