Xiaomi'den 16 Dolarlık Joystick

En hızlı yükselen Çin'li teknoloji markalarından biri olan Xiaomi,tanıttığı yeni oyun kontrolcüsü, ergonmik, konforlu ve başarılı özelliklere sahip. İşte Xiaomi'den 16 dolarlık joystick ...
22 Ocak 2015 13:35
Xiaomiden 16 Dolarlık Joystick
Çin'in en çok dikkat çeken teknoloji markalarından biri olan Xiaomi, 2014 yılında elde ettiği başarıyı, 2015'te artırabilir.
 
Teknoloji dünyasına ilk olarak akıllı telefonları ile giriş yapan Xiaomi, geçtiğimiz yıl Mi Pad 7.9 adındaki güçlü Android tableti ile, tablet pazarına da katılmıştı.
 
 
Ancak bu yıl çalışmalarını bir adım daha öteye taşıyan Xiaomi, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefon modellerini duyurdu.
 
Samsung Galaxy Note 4 ve Motorola Nexus 6 ile rekabet edebilecek seviyedeki Mi Note ve Mi Note Pro modellerini duyuran Xiaomi, büyük ekrana ve güçlü özelliklere sahip yeni akıllı telefonları ile dikkat çekmişti.
 
Ayrıca giriş ve orta seviye özelliklerle dikkat çeken uygun fiyatlı Resmi 1S modelininin halefi olan Redmi 2 modelini de duyuran Xiaomi, şimdi de oyun kontrolcüsü tanıttı.
 
 
Tasarımı ile PlayStation kontrolcüleri gibi dikkat çekemeyen Xiaomi'nin oyun kontrolcüsü, uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.
 
Sunduğu Bluetooth 3.0 bağlantı ile, özellikle Android TV, tablet ve telefon gibi çoğunlukla Android'li cihazları hedefleyen Xiaomi'nin oyun kontrolcüsü, 80 saat pil ömrü sunuyor.
 
 
Ayrıca ele oturabilecek şekilde tasarlanan oyun kontrolcüsü, 16 dolarlık fiyatına kıyasla, büyük işler başaracak gibi görünüyor.
shiftdelete
465998
Bu haberler ilginizi çekebilir