Xiaomi Yeni Cihazıyla Geliyor

Xiaomi, 9 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan özel etkinlik için resmi davetiyelerini dağıtmaya başladı. Xiaomi yeni cihazıyla geliyor ...
07 Aralık 2014 19:34
Xiaomi Yeni Cihazıyla Geliyor
Son günlerde gündemi bir hayli meşgul eden Çinli üretici Xiaomi bu sefer de çok özel bir etkinliğin duyurusu ile karşımızda. CES 2015'te yeni akıllı telefonu olması muhtemel Xiaomi Mi 5 ile karşımıza çıkacağı söylenen şirket, 9 Aralık Salı günü önemli bir ürününü tanıtacak.
 
 
"Up In The Wind Together" mottosu ile gerçekleşecek etkinliğin resmi davetiyeleri ise şimdiden dağıtıma çıktı. Etkinlikte şirketin başarılı bir performans sunan orta segment telefonu Redmi 1S'in yeni sürümü ya da güçlü donanıma sahip ve bütçe dostu olacağı iddia edilen tabletinin tanıtılması bekleniyor.
 
 
Daha önce ortaya çıkan haberler bahsi geçen tabletin 9.2 inç boyutlarında 720p çözünürlüklü bir ekran, 1GB RAM ve Qualcomm'un Snapdragon 410 (64-bit) işlemci yongaseti ile üretim bandına gireceği, satış fiyatı ile de çok şaşırtacağı gibi detayları paylaşıyodu.
 
 
Xiaomi bildiğiniz gibi çok yakın bir tarihte aralarında Türkiye'nin de bulunduğu birden fazla yeni pazarda kendini gösterecek.
shiftdelete
702880
Bu haberler ilginizi çekebilir