Xiaomi Online Mağazası Açıldı!

Xiaomi'nin ürünlerini nereden alacağını düşünen kullanıcılara iyi haber! Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, resmi olarak Avrupa ve Amerika pazarına açıldı. Detaylar haberimizde!
19 Mayıs 2015 12:58
Xiaomi Online Mağazası Açıldı!
Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, sınırlı ülkede satış yapıyor olsa da dünyanın da en büyük beş üreticisinden birisi. Bu bağlam menzillerini genişletme çabası içerisinde olan Xiaomi, uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü Amerika ve Avrupa pazarına giriş yaptı.
 
 
2014 yılının en değerli girişi seçilen Xiaomi, 18 Mayıs tarihinden itibaren Amerika'da 19 Mayıs tarihinden itibarense İngiltere, Fransa ve Almanya'da internet üzerinden satışlara başlıyor.
 
Yüksek kalitede ürünlerini uygun fiyata satmasıyla bilinen Çinli üretici ilk etapta sadece aksesuarlarını satışa sunacak. Bu ürünler arasında ise 80 dolara kulaklık, 10 ve 14 dolara taşınabilir şarj kaynağı ve 15 dolara akıllı bileklik yer alıyor.
 
 
Tüketicilerin asıl merakla beklediği haberi vermek içinse biraz daha zamana gerek var gibi gözüküyor. Zira akıllı telefonların yurt dışında satışa çıkması için onay belgesi, yazılım testleri gibi sorunların halledilmesi gerekiyor.
 
Analistlere göre Xiaomi'nin bu hareketi ise kullanıcıların tepkisini ölçmek için. Ayrıca Xiaomi'nin önümüzdeki günlerde de diğer Avrupa ülkelerinde çevrimiçi satışlara başlaması bekleniyor.
shifdelete
725132
Bu haberler ilginizi çekebilir