Xiaomi Mi 6 Silver Edition Kutu Açılışında!

Xiaomi'nin sınırlı sayıda piyasaya sunduğu Xiaomi Mi 6 Silver Edition, kutu açılış videosunda ortaya çıktı. İşte Xiaomi'nin yeni telefonu...
01 Ağustos 2017 16:52
Xiaomi Mi 6 Silver Edition Kutu Açılışında!
Ülkemizde de oldukça popüler olan Xiaomi, geçtiğimiz günlerde amiral gemi modelinin yeni bir sürümünü tanıtmıştı. Sınırlı sayıda üretilecek olan Xiaomi Mi 6 Mercury Silver, yepyeni detaylı görselleriyle ve kutu açılım videosuyla karşımızda.
 
 
 
İşte Xiaomi Mi 6 Mercury Silver!
 
Sadece 100 adetle sınırlı olacağı açıklanan Xiaomi Mi 6 Mercury Silver modeli oldukça merak uyandırdı. Aynaya benzeyen parlak gümüş rengi oldukça şık dururken, yüksek fiyatı ve sınırlı üretim olması Xiaomi hayranlarını üzdü.
 
 
 
 
Xiaomi Mi 6 Mercury Silver, 3 Ağustos tarihinden itibaren satın alınabilir olacak. Fiyat tarafında ise diğer modellere kıyasla daha yüksek bir fiyatla 3999 Yuan yani yaklaşık olarak 592 dolara satışa çıkacak olan modelin teknik özelliklerinde ise bir değişiklik bulunmuyor.
 
 
 
 
Kutusunda ise modele özel birkaç ek broşür yer alırken ekstra bir ürüne yer verilmemiş. Sınırlı sayıda üretilecek olması ise modelin karaborsaya düşeceğinin kesin kanıtı diyebiliriz.
 
 
 
 
Genelde saniyeler içinde biten Xiaomi stokları, yeni modelde aynı kadere paylaşacaktır diye düşünüyoruz.
 
shiftdelete
97123
Bu haberler ilginizi çekebilir