Xiaomi Mi 5'ten Dev Sızıntı

Xiaomi Mi 5'ten dev sızıntı ...Çinli Xiaomi'nin geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan dünyanın en ince akıllı telefonu resmi tanıtımdan önce ortaya çıktı.
10 Ocak 2015 14:11
Xiaomi Mi 5ten Dev Sızıntı
Çin'in yükselen gücü olarak görülen ve analistler tarafından dünya pazarında da büyük işler başarabileceği söylenen Xioami yeni amiral gemisi akıllı telefonu ile geliyor. Geçtiğimiz gün sizlerle de paylaştığımız gibi şirket özel davetiyelerini dağıtıma çıkarttı ve 15 Ocak tarihinde yapacağı etkinlikte özel bir ürün tanıtacağını duyurdu.
 
 
 
Xioami Mi5 ya da Mi4s olacağı tahmin edilen akıllı telefon aynı zamanda dünyanın en incesi olma iddiası taşıyor. Süper ince alüminyum kasayla üretime geçeceği belirtilen cihazın ilk büyük sızıntısı da geldi. Çinli kaynaklardan gelen fotoğraflar, ürünün kasasına dair fikir veriyor.
 
 
Sadece 5.1mm inceliğindeki telefon iPhone 6'dan da (6.9mm) ince. LG G2 boyutlarına sahip olduğu dile getirilen cihaz 5.2 ile 5.7 inç arasında bir ekranla gelecek, çözünürlük değeri ise 1440 x 2560 piksel (Quad HD) olacak. Akıllardaki en büyük soru ise telefonun Snapdragon 805 ile mi yoksa 810'la mı geleceği.
 
Kamera için verilen değerler 16 ile 20 megapiksel (ana kamera) ve selfie için 8 megapiksel.
shiftdelete
114678
Bu haberler ilginizi çekebilir