Xiaomi Artık Türkiye'de!

Çinli elektronik üresticisi Xiaomi, son zamanlarda yakaladığı başarı grafiğini uluslararası piyasaya taşımaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde!
06 Temmuz 2015 14:27
Xiaomi Artık Türkiyede!
Akıllı telefon pazarının yükselen yıldızı Çinli firmalardan birisi daha Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Ülkemizde resmi olarak satış hizmeti vermemesine karşın hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi'nin, Türkiye pazarına girebileceği açıklandı.
 
 
Çin dışında sadece birkaç ülkede daha resmi olarak satış hizmeti veren Xiaomi'nin, Türkiye pazarına daha önce girmek istediği fakat görüştükleri firmalarla bu konuda anlaşılamadığı ortaya çıktı.
 
 
Hedef 100 Milyon Akıllı Telefon!
 
Özellikle Mi4 ve Mi Note ile akıllı telefon pazarını kasıp kavuran Xiaomi, 2015 yılı içerisinde 100 milyondan fazla telefon satmayı hedefliyor. Türkiye'deki akıllı telefon pazarının büyüklüğünü göz önünde bulunduran yetkililerin, sosyal medya tarafında kullanıcılarla birebir iletişimde bulunmak için herhangi bir aracı firma kullanmayacakları öğrenildi.
 
Türevi marka ve modellere göre son derece uygun fiyatlara sahip olan Xiaomi akıllı telefonların, ülkemizdeki resmi satışının ne zaman başlayacağı ise henüz kesinlik kazanmış değil. 
shiftdelete
566127
Bu haberler ilginizi çekebilir