Windows Phone’a Tam 1 Yıl Sonra Gelen Vine Güncellemesi

Vine geliştiricileri, Windows Phone uygulamasını güncellemeyi tam tamına 1 yıl sonra güncellemeyi akıl ettiler. Yeni güncellemeyle gelen özellikler ve detaylar haberimizde.
06 Nisan 2015 21:55
Windows Phonea Tam 1 Yıl Sonra Gelen Vine Güncellemesi
Dünyaca ünlü kısa video paylaşım platformu Vine, geçtiğimiz hafta HD kalitesinde çekilen videolara izin vereceğini açıklamıştı. Android ve iOS işletim sistemleri için müjdelenen yeni yüksek çözünürlüklü video paylaşım seçeneği, Windows Phone kullanıcılarının geliştiricilere sitem etmesine sebep olmuştu.
 
 
2014 yılında Windows Phone’a adım atan Vine, çıkış tarihinin ardından tümüyle unutuldu. Tam bir yıldır güncellenmeyen uygulama, yüzbinlerce kişinin şikayetlerine rağmen ihmal ediliyordu. Fakat, Windows kullanıcılarının çileli bekleyişi nihayet sona erdi.
 
 
HD video desteğinin diğer platformlarda yayına girmesinin ardından Windows Phone’u yeniden hatırlayan geliştiriciler, uygulamanın yeni sürümünü kullanıcıların beğenisine sundular. Yeni Vine, değişen arayüzü, özel mesaj gönderme yeteneği ve kameradan çekilen videoları doğrudan aktarabilme gibi özellikleriyle yayında.
technolabs
Etiketler : güncelleme , Vine , Windows Phone , WP
9408
Bu haberler ilginizi çekebilir