Windows Phone Snapchat Uygulamasına Kavuştu

Popüler mesajlaşma uygulamalarından Snapchat, iOS ve Android'in ardından Windows Phone'a geliyor. Duyuru Snapchat'in resmi Twitter hesabından yapıldı.
19 Mayıs 2015 12:58
Windows Phone Snapchat Uygulamasına Kavuştu
Mobil dünyanın popüler uygulamalarından Snapchat'ın Windows Phone sürümü geliştirilecek. Hali hazırda, iOS ve Android sürümleri bulunan uygulamanın Windows Phone'a gelişi ile ilgili ilk resmi bilgi Snapchat'ın Twitter hesabından paylaşıldı. 
 
 
Twitter'da ortaya çıktı
 
Bir Twitter kullanıcısının Snapchat Support hesabına sorduğu soru, şirketin uygulamanın Windows Phone sürümünü geliştirme planları olduğunu ortaya koydu. Rafa+ adlı Twitter kullanıcısı, Snapchat Windows Phone uygulamasının gelecekte yayınlanıp yayınlanmayacağı yönündeki soruya gelen cevap uygulamayı bekleyenleri sevindirdi.
 
Snapchat Support hesabından yapılan açıklamada, uygulamanın Windows Phone sürümünün geliştirilmesi ile ilgili geleceğe yönelik planlar bulunduğu, konuyla ilgili detayların planlar yakınlaştığında açıklanacağı belirtildi.
 
 
Ne zaman gelecek?
 
Twitter üzerinden gerçekleşen diyalog, Snapchat'in Windows Phone'a gelişi ile ilgili net bir tarih vermese de, şirketin bu konuda çalışmalarını sürdürdüğünü gösteriyor. Microsoft'un 1 yıl önceki açıklamasından sonra gözler Snapchat'e çevrilmişti ve uygulamanın mağazaya ne zaman geleceği konuşuluyordu. Son açıklamalar Snapchat'in çok yakında olmasa da Windows Phone'a geleceğini doğrulamış oldu.
shiftdelete
385799
Bu haberler ilginizi çekebilir