Windows Phone 8.1 Update 2 Geliyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde Windows 10'a geçiş sürecinden dolayı geliştirilmeyeceği iddia edilen Windows Phone 8.1 Update 2 Geliyor Mu?
16 Ocak 2015 18:37
Windows Phone 8.1 Update 2 Geliyor Mu?
Geçtiğimiz aylarda Windows 10'u ilk defa tanıtan ve 2015 yılında pazara sunacak olan Microsoft, yeni işletim sistemi üzerinde çalışmalarına devam ediyor.
 
 
Geçtiğimiz günlerde sizlere buradaki haberimizde sizlere Microsoft'un Windows 10 üzerindeki çalışmalarından dolayı Windows Phone 8.1 Update 2'yi rafa kaldırabileceğini aktarmıştık.
 
 
Ancak yaklaşık bir ay kadar önce Bluetooth Special Interest Group'un internet sitesine gönderilen belgenin bugün açığa çıkması ile Microsoft'un Windows Phone 8.1 Update 2 üzerindeki çalışmalarının sonlanmadığı ortaya çıktı.
 
Microsoft'un doldurduğu belgede Windows Phone 8.1'in alacağı ikinci büyük güncelleme olan Windows Phone 8.1 Update 2'nin  Bluetooth bağıntılı MAP, HID 1.1, HOGP ve Absolute Volume Control gibi destekleri sunacağı belirtiliyor.
 
Görünen o ki Microsoft, Windows Phone 8.1 Update 2 üzerindeki çalışmaları henüz tam olarak rafa kaldırmış değil ancak bu konudaki net bilgileri muhtemelen Microsoft'un 21 Ocak'ta Windows 10 için düzenlediği özel etkinlikte öğrenebileceğiz. 
 
 
Önümüzdeki Çarşamba düzenlenecek olan etkinlikte Windows 10, Windows Phone 10 ve Windows Phone 8.1 Update 2 hakkındaki son gelişmelerin paylaşılması, Windows Phone uygulamalarının Windows bilgisayarlar aracılığı ile test edilmesi konusunda yeni araçların tanıtılması bekleniliyor.
shiftdelete
168437
Bu haberler ilginizi çekebilir