Windows 10 Telefonlarda Nasıl Görünecek

Windows 10 ile birlikte PC, tablet ve akıllı telefonlarda tek platforma dönülüyor. Bakalım yeni işletim sistemi Windows 10 telefonlarda nasıl görünecek ?
28 Kasım 2014 18:46
Windows 10 Telefonlarda Nasıl Görünecek
Microsoft, tek platform projesini hayata geçireceği gelecek işletim sistemi Windows 10 ile ilgili daha fazla detay vermeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü yayınlayan şirketin yakında yeni işletim sisteminin tablet ve akıllı telefon sürümlerini tanıtması bekleniyor.
 
 
 
 
 
 
Ocak ayı sonunda özel etkinlik
 
Yeni yıla yeni işletim sisteminden detaylar vererek başlamayı planlayan Microsoft'un CES 2015'te yer alacak olmasına rağmen tanıtımı Ocak ayı sonuna bırakması bekleniyor. Ayrı bir etkinlik ile gözleri Windows 10'a toplamak isteyen şirket, tablet ve akıllı telefonlarda yeni sürümün nasıl olacağı ve ne gibi yenilikler getireceği hakkında detaylar verecek.
 
 
 
Tek mağaza, tek platform
 
Windows 10'un PC'den sonraki son durağı Windows tabletler ve akıllı telefonlar da olmayacak. Tek platform sloganına şirketin oyun konsolu Xbox One da dahil. Bakalım Windows 10 ile hayata geçirilecek "Tek mağaza, tek platform, tek ürün ailesi" stratejisi Microsoft'a neler kazandıracak?
shiftdelete
915146
Bu haberler ilginizi çekebilir