Wikileaks'in Büyük Xperia Z4 Sızıntısı

Wikileaks'in birçok görselle destekleyerek sızdırdığı Sony Xperia Z4'ün kasası ortaya çıktı. Görseller haberimizde!
19 Nisan 2015 17:43
Wikileaksin Büyük Xperia Z4 Sızıntısı
Sony'nin büyük bir merakla beklenen yeni Xperia akıllı telefonu Xperia Z4 için yepyeni bir sızıntı var. Wikileaks tarafından paylaşılan içerikler, daha önce de dile getirilen metal kasayı da doğruluyor. "Yeni Metal Anlayış" benzeri bir slogana sahip olduğu görülen cihaz daha güçlü ve şık olma hedefi taşıyor.
 
 
 
Sızıntı ile gelen bir başka içerik ise çıkış takvimi. Belgeye göre Sony yeni Xperia amiral gemisini Nisan ile Haziran 2015 dönemi arasında satışa sunmayı planlıyor. Öte yandan aynı süreç içerisinde Japon marka yeni nesil "premium" bir tableti piyasaya çıkartacak. Sony Xperia Z4 Tablet adı ile tanışacağımız söylenen ürüne bir de bileklik eşlik edecek gibi.
 
 
Sızan çıkış takviminin Ekim ayından kalma olduğu not düşülürken, bu sebepten ötürü değişikliklerin gerçekleşmiş olma ihtimali hatırlatılıyor.
 
 
Sony'nin önümüzdeki Pazartesi günü yeni Xperia akıllı telefonunu tanıtacağı söylenirken, metal kasalı yeni nesil ürünün rakip markaların mevcut amiral gemilerini ezip geçeceği de iddia ediliyor.
shiftdelete
348311
Bu haberler ilginizi çekebilir