WhatsApp'a Yeni Özellikle Yolda!

WhatsApp'ın son beta sürümü mesajlaşma uygulamasına yeni özellikler getiriyor.
11 Aralık 2017 13:18
WhatsAppa Yeni Özellikle Yolda!
WhatsApp her zaman gelişen bir platformdur ve dünya çapında en çok kullanılan sosyal mesajlaşma uygulamalarından biridir. Uygulama, Android, iOS ve Windows Phone gibi birden çok platformda zaten mevcut.
 
Artık beta yapıya sahip olanlar bazı yeni özellikleri diğerlerinden önce görebiliyor. 2.17.424, 2.17.436 ve 2.17.437 uygulama sürümleri, yeni özelliklere sahip en yeni beta sürümleridir.
 
Kullanıcıyı engellemek için hafifçe dokunun: En son beta yapıları, engellemeyi kaldırmak ve mesaj göndermek için herhangi bir kişiye dokunup basılı tutabileceğiniz bir seçenek sunuyor.
 
 
 
Bağlantı yoluyla davet özelliği zaten iOS platformunda mevcut. Aynı özellik Android işletim sistemine getiriliyor.
 
Rapor için sallamak, hep sahip olmak istediğimiz başka ilginç bir özelliktir. Dolayısıyla, bu özellik yukarıda belirtilen 2.17.437 güncellemesiyle mevcut olarak geliyor. Bu özellik, mevcut sürümle ilgili karşılaştığınız sorunlarla ilgili raporlama olanağı sağlar. Bu özelliği etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzu sallamak. Rapora göre sarsıntı özelliğinin yalnızca uygulamanın beta sürümlerinde de çalışması gerektiği söyleniyor.
 
 
Yönetici ayarları: Uygulama sürüm 2.17.437 ile WhatsApp, 'Yönetici Ayarları' adlı bir özellik sunuyor. 'Yönetici ayarları', yöneticiye mesaj gönderen ve grup bilgisi düzenleyen bazı denetimler veriyor.
 
 
WhatsApp ekibindeki geliştiriciler, her zaman bu uygulama için yeni özellikler üzerinde çalışıyorlar. Yakın zamanda çok daha gelişmiş ve eksiksiz bir WhatsApp uygulaması göreceğiz.
 
 
teknolojioku
Etiketler : Android , beta , iOS , Whatsapp , Windows Phone
234755
Bu haberler ilginizi çekebilir