Whatsapp’a Yeni Özellik Mi Geliyor!

Whatsapp ekibi beta güncellemesi getirdi.
17 Aralık 2017 12:27
Whatsappa Yeni Özellik Mi Geliyor!
Whatsapp’a gelebilecek yeni özellikler gün yüzüne çıktı
 
Popüler mesajlaşma ve konuşma uygulaması olan Whatsapp’ın desteklediği mobil platformlardan biriside Windows Phone. Geçtiğimiz Perşembe günü Windows Phone telefonlar için 2.17.342.0 beta sürümünü çıkaran firma kullanıcılara bazı yeni özellikler sunmuştu.
 
Bunlardan en önemlisi, bir grup sohbetinde bir yazı yazan kullanıcıya herhangi bir grup üyesinin özel olarak yanıt verebilmesi olmuştu. Uygulama, grupta paylaşılan bir mesajın sahibine özel olarak yanıt vermek istediğinizde ilgili mesajı alıntılıyor ve özel sohbet ekranını otomatik olarak açıyordu.
 
Beta güncellemesinin diğer yenilikleri kaldırılmadı
 
 
Cuma günü yayınlanan 2.17.344 beta güncellemesi ile birlikte bu özellik kaldırıldı.
 
Perşembe günü yayınlanan güncellemeye müteakiben bahsettiğimiz diğer yenilikler ise, halen kullanılabilir. Bunlar; arama ekranları için yeni bir tasarım, görüntülü konuşmadan sesli konuşmaya kolay geçiş ve gelişmiş grup ayarları. 
 
Yayınlanan güncellemede gelen özelliklerin yeni bir güncellemeyle hemen kaldırılması da, önümüzdeki günlerde bu özelliğin iOS ve Android işletim sistemli telefonlar için gelip gelmeyeceği konusunda şüphe uyandırdı. Görünüşe göre uygulama ekibi, bize bazı yenilikleri yanlışlıkla erken sundu.
 
 
shiftdelete
868992
Bu haberler ilginizi çekebilir