Whatsapp Messenger'la arkadaşlarınızla kolaylıkla ücretsiz konuşabilirsiniz. Whatsapp Messenger hakkında aradığınız bütün bilgiler burada...
14 Ocak 2014 15:12
Whatsapp Messenger
Whatsapp Messenger Uygulaması

 

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz WhatsApp uygulamasının sahip olduğu çapraz platform desteği sayesinde, arkadaşlarınız hangi akıllı telefonu kullanıyor olursa olsun onlarla ücretsiz şekilde mesajlaşabilirsiniz.

 

Tüm akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde kullanılan WhatsApp sayesinde, arkadaşlarınızla, ailenizle ve diğer tüm sevdiklerinizle iletişim halinde kalmak oldukça kolay.

 

Uygulamaya sahip olan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz mesajlaşabileceğiniz, fotoğraf ve video paylaşmı yapabileceğiniz, sesli mesajlar gönderebileceğiniz, konum bilgilerinizi paylaşabileceğiniz, grup sohbetleri gerçekleştirebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz WhatsApp, dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelmekte.

 

Kendi telefon numaranıza entegre olarak çalışmakta olan uygulama, kişi listeniz üzerinde yer alan ve WhatsApp uygulamasını kullanan tüm arkadaşlarınızı doğrudan listenize eklemektedir. Bu sayede arkadaşlarınızla zahmetsizce ve hızlı bir şekilde hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

 

Arkadaşlarınız o an çevrimiçi olmasalar bile mesaj gönderebileceğiniz ve göndermiş olduğunuz mesajları arkadaşlarınızın görüntüleyip görüntülemediğini kontrol edebileceğiniz WhatsApp Messenger gerçekten de sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanın en mükemmel yollarından biridir.

andropedi
651094
Bu haberler ilginizi çekebilir