Vivo'dan 32 MegaPiksellik Selfie Canavarı

Bir süre önce dünyanın en ince akıllı telefonunu piyasa süren Vivo şimdi de 32 Megapiksel ön kameraya sahip yeni bir selfie canavarı üzerinde çakışıyor. Cihazın ilk görselleri bu haberde.
27 Nisan 2015 21:36
Vivodan 32 MegaPiksellik Selfie Canavarı
Akıllı telefon üreticisi Vivo, bilindiği gibi sektörün en büyükleri arasında yer almıyor ya da en çok bilinen isimlerden biri olarak karşımıza çıkmıyor. Buna rağmen marka ürettiği bazı modeller ile sık sık gündeme oturmayı başarıyor. Örneğin Vivo X5 Max adlı akıllı telefon modeli, diğer rakiplerini egale ederek dünyanın en ince akıllı telefonu olma ünvanın erişmişti.
 
 
Şirketin yeni akıllısı Vivo X5 Pro ise içerdiği selfie kamerası ile yine çok konuşulacak gibi görünüyor. Şayet gelen bilgiler asparagas değilse, Vivo'nun yeni telefonu Vivo X5 Pro modeli, tam tamına 32 Megapiksellik selfie kamerasına sahip olacak!
 
 
Şirketten gelen haberler Vivo X5 Pro modelinin üstün özelliklerinin yanı sıra, ultra detaylar sunan 32 Megapiksellik selfie kamerasını ortaya çıkarttı. Telefon hakkında henüz çok fazla detay bulunmasa da, 32 Megapiksel selfie kameraya, muhtemelen 8 ya da 13 Megapiksel ana kameranın eşlik edebileceği konuşuluyor.
 
 
Bu detayın yanı sıra Vivo X5 Pro, 2.5D kavisli cam ve köşeli metal kenarlara, 3,500mAh batarya ve 3 GB RAM'e sahip olacak. Ekran için verilen değer ise 6 inç! 64-bit Snapdragon 615 ve Android 5.0'lı modelin 6 ya da 7 Mayıs günü resmi olarak tanıtılması bekleniyor.
shiftdelete
771010
Bu haberler ilginizi çekebilir