Vivo X5 Pro’nun Retina Tarayıcısı Kesinleşti

Çin menşeili akıllı telefon üreticisi Vivo'nun merakla beklenen X5 Pro modelini önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği ve retina tarayıcı özelliği ile birlikte geleceği kesinleşti!
04 Mayıs 2015 21:54
Vivo X5 Pronun Retina Tarayıcısı Kesinleşti
Çinli akıllı telefon üreticileri, son dönemde mobil teknolojilerde taklitçiliği ve fason üretimi bir kenara bıraktılar ve orijinal fikirlere odaklanmaya başladılar. Vivo da, inceliğiyle ve malzeme kalitesiyle bizleri şaşırtan ürünler ortaya çıkaran Çinli markalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta sızdırılan yeni Vivo akıllı telefon, inceliğiyle rekor kırmaya aday bir cihaz olmasa da, taşıdığı söylenen ilginç biyometrik güvenlik sensörüyle bizleri hayretler içinde bırakmıştı.
 
 
Vivo X5 Pro, Qualcomm’un orta düzey 64-bit mobil işlemcisi Snapdragon 615’ten güç alıyordu ve bu işlemciye 3 GB RAM, 5,5 inç ekran, 3500 mAh batarya gibi teknik özellikler eşlik ediyordu. 32 Megapiksel çözünürlüklü bir ön kameraya sahip olduğu belirtilen X5 Pro’nun sahip olduğu iddia edilen retina okuyucu teknolojisiyse şimdiye dek sadece ZTE Grand S3’te görülmüştü.
 
 
Vivo, şimdiye dek söylentiden ibaret olan retina okuyucu teknolojisini, bugün paylaştığı bir sosyal medya iletisiyle doğruladı. Uygulamalar için ekstra güvenlik sunacağı belirtilen X5 Pro’nun bu ay içinde tanıtılmasını bekliyoruz.
technolabs
516536
Bu haberler ilginizi çekebilir