Uygulamalar

 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: CM Security
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: CM Security
  CM Security uygulaması malware’lara karşı güvenli ve hızlı bir koruma sağlıyor. Uygulamaların içerisinde ve sistemde bulunan kötücül yazılımları hızlı bir şekilde tarayan ve yok eden CM Security uygulaması tamamen ücretsiz.
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Avira Antivirus Security
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Avira Antivirus Security
  Avira firmasının Android için geliştirmiş olduğu Avira Antivirus Security uygulaması kapsamlı bir koruma sağlıyor. Avira Antivirus Security cihazınızı tehditlere karşı korurken, çalınmalara karşı önlem almanızı da sağlıyor. Ücretsiz olan bu Antivirüs uygulaması, Premium paketi de sunuyor. Premium paketinde tarayıcı güvenliği ve daha fazla güncelleme desteği sunuluyor.
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: avast! Antivirus & Security
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: avast! Antivirus & Security
  Windows kullanıcılarının çok iyi bildiği bir Antivirüs firması olan Avast’ın Android sürümü ile karşınızdayız. avast! Antivirus & Security uygulaması Windows’ta gösterdiği üstün korumayı Android telefon ve tabletlerde de gösteriyor. avast! Antivirus & Security virüslere karşı korumanın yanında; sms/arama filtreleme, web kalkanı, ağ bağlantısı sayacı ve adres defterindeki kişilerin, sms/arama kayıtlarının ve fotoğrafların yedeklenmesine olanak tanıyor.
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Malwarebytes Anti-Malware
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Malwarebytes Anti-Malware
  Windows için en çok tercih edilen Anti-Malware yazılımları arasında yer alan Malwarebytes Anti-Malware, gelişmiş koruma özelliklerini Android platformunda da sergiliyor. Malwarebytes Anti-Malware; casus yazılım ve truva atları da dahil olmak üzere, kötü amaçlı yazılım ortadan kaldırıyor.
 • Microsoft People Sense Kendini Gösterdi
  Microsoft People Sense Kendini Gösterdi
  Microsoft’un Windows Phone’da yer alan Rooms (Odalar) uygulamasının kaldırılacağı ve bunun nedeninin de yeni özelliklere yer açmak olduğu açıklanmıştı. İşte o yeniliklerden biri ortaya çıktı: People Sense. People Sense, kullanıcıların konum paylaşabileceği, sohbet edebilecekleri ve sosyal özelliklerle donatılmış bir uygulama. Buddy Aware kod ismi ile üzerinde çalışmaların devam ettiği People Sense’in en önemli özelliklerinden biri de üçüncü parti uygulamalarla entegre şekilde çalışabilmesi...
 • Outlook, Yeni Uygulamalarını Tanıttı
  Outlook, Yeni Uygulamalarını Tanıttı
  Microsoft, e-posta servislerinin istemcisi olarak kullanılan Outlook platformunun yeni mobil uygulamalarını duyurdu. Office Blog'unda yapılan duyuruda hem akıllı telefonlarda hem de tabetlerde kullanılabilecek olan Outlook for iOS ve Outlook for Android uygulamaları duyuruldu. Outlook uygulamalarından çok daha verimli çalışmakla kalmıyor ayrıca, Dropbox, Google Drive ve Box gibi depolama servislerini de uygulamaya bağlama imkanı sunmak gibi birçok özellik barındırıyor.
 • Spotify iOS Uygulamasına Yeni Özellikler Geldi
  Spotify iOS Uygulamasına Yeni Özellikler Geldi
  Spotify, kendi blogu üzerinden yaptığı açıklama ile iOS uygulaması için bugün yayınlanacak olan güncelleme ile iki yeni özelliğini kullanıma sunacağını duyurdu. Bu özelliklerden ilki, Touch Preview yani Dokun Önizle olarak adlandırılan özellik. Adından anlayabileceğiniz gibi yeni sürüm ile birlikte iPhone ve iPad kullancıları Spotify'da bir şarkı,albüm, sanatçı ya da çalma listesine sadece basılı tutarak önizlemeyi dinleyecek. İkinci özellik ise hala gizemini koruyor. Bekleyip görelim.
 • Android TV ler İçin VLC Geliyor
  Android TV 'ler İçin VLC Geliyor
  Gigaom kaynağının paylaştığı Preview videosunda, video ve ses oynatma özelliğinin yer aldığı görülen uygulamanın, ilerleyen dönemde yayınlanacak Beta sürümünde, daha kapsamlı özelliklere yer verilecek. Ayrıca material design görünümlü sade bir arayüzün yer aldığı uygulamanın Android TV platformu için ilk Beta sürümü, ilerleyen haftalarda duyurulacak
 • Minecraft Fenomeni Yeni Uygulamasını Tanıttı
  Minecraft Fenomeni Yeni Uygulamasını Tanıttı
  Minecraft oyununa dair paylaşımları ile rakipsiz fenomenlerden biri halini alan TheDiamondMinecart adlı YouTube kanalının sahibi Daniel Middleton, resmi mobil uygulamasını duyurdu. Evet, artık oyun videolarını bir de mobil uygulaması üzerinden yayınlayacak! Ayrı bir mediaplayer üzerinden yayınlanacak videolar için arama butonu da oldukça kullanışlı. TheDiamondMinecart, iOS için yayında olan uygulaması ile ilk etapta iPhone ve iPad’lerden takip edilebilecek.
 • Nokia Z Launcher İndirilmeye Hazır
  Nokia Z Launcher İndirilmeye Hazır
  Android cihazınızın arayüzünü Nokia vizyonuyla yeniden şekillendirmek istiyorsanız Nokia Z Launcher indirmelisiniz. Uygulama son derece hoş görünüyor. Microsoft tarafından satın alındıktan sonra unutulmaya niyeti olmadığını gösteren Nokia, bugün ikinci kez karşımızda. Sabah saatlerinde Nokia N1 adlı Android tabletini tanıtan Finlandiyalı firma, şimdi de Nokia Z Launcher uygulamasının beta sürecine girdiğini müjdeliyor. Android cihazınızda Nokia dokunuşunu hissetmek istierseniz, yüklemelisiniz
 • Android İçin Smart Launcher 2
  Android İçin Smart Launcher 2
  Android için en iyi launcher uygulamalarından biri olan Smart Launcher 2, uygulama menüsünde yer alan uygulamaları otomatik olarak kategorilere ayırma özelliği ile dikkat çekiyor. Tüm akıllı telefon ve tabletlerle başarılı bir uyuma sahip olan Smart Launcher 2, çok sayıda widget ve çeşitli ikon paketleri kullansanız dahi performansından ödün vermiyor. Giriş seviye Android cihazlarda dahi mükemmel bir performans sunan Smart Launcher 2, başarılı ana ekranı ile dikkat çekiyor.
 • Android İçin Google Asistan Launcher
  Android İçin Google Asistan Launcher
  Android İçin Google Asistan Launcher .... Android'in geliştiricisi Google tarafından geliştirilen Asistan Launcher uygulaması, Nexus cihazlarda bulunan hafif ve saf Android arayüzünü sizlere sunuyor. Çok fazla sayıda widget kullanılmadığı sürece oldukça yüksek peroformans ve düşük pil tüketimi sunan Google Asistan Launcher, hızlı menü geçişleri ve hızlı çalışması ile beğeninizi kazanabilir.
 • Android İçin LightLaunch Launcher
  Android İçin LightLaunch Launcher
  Android cihazınızda bulunan widget ve tema gibi kişiselleştirme seçeneklerinden sıkıldıysanız ve sadece hızlı bir launcher uygulamasına ihtiyazımız varsa LightLaunch Launcher uygulamasını çok beğenebilirsiniz. Uygulama menüsündeki uygulama ikonlarının ve isimlerinin buyutunu ayarlama ve uygulama isimlerinin rengini değiştirebilme ve duvar kağıtları dışında hiçbir kişiselleştirme seçeneğine sahip olmayan LightLaunch Launcher, bilinen en hızlı Android launcher uygulamalarından biri.
 • Microsofttan Android İçin Kilit Ekranı
  Microsoft'tan Android İçin Kilit Ekranı
  Son dönemde Microsoft tarafından Android'e yönelik çalışmalar devam ediyor. Microsoft Garage ekibi, bugün Next Lock Screen adlı kilit ekranı uygulamasını yayınladı. Başarılı görselliğe sahip kilit ekranı uygulamasında, duvar kağıtlarını değiştirmenin yanı sıra sağa ve sola kaydırarak kaldırabileceğiniz bildirimleri de bu ekranda görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca hızlı ayar ve uygulama kısayollarını ekleyebileceğiniz Next Lock Screen, başarılı bir görünüme sahip bir uygulama olmuş.
 • Snowball ile Anlık Tüm Mesajlar Bir Yerde
  Snowball ile Anlık Tüm Mesajlar Bir Yerde
  Şimdilik beta olan Android için Snowball uygulaması, Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, SMS, Hangouts, Twitter, Line, WeChat ve Slack uygulamalarını bir araya getiriyor. Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, SMS, Hangouts, Twitter, Line, WeChat ve Slack... Tüm bu uygulamaları kullanıyorsanız, ayrı ayrı yerlerden gelen mesajlara bakmaktansa bir havuz içinde bu mesajları kontrol etmek nasıl olurdu? Bence güzel olurdu. İşte Snowball'da tam bu işe yarıyor
 • İlk Windows 9 Videosu Sızdırıldı
  İlk Windows 9 Videosu Sızdırıldı
  Microsoft, Windows 8 ile birlikte dokunmatik ekranlara uyumlu bir arayüz hedeflemişti ve yeni tasarım anlayışının ilk kurbanı da yılların eskitemediği başlat menüsü olmuştu. Windows 8.1 güncellemesiyle birlikte, bizlere başlangıç butonu vaatleri veren Microsoft, ne yazık ki Windows 8.X’lerin hiçbirinde bu özelliği göremeyeceğimizi de belirtmeden geçmemişti.