Oyunlar

 • FIFA 16 TV Reklamı Çıktı
  FIFA 16 TV Reklamı Çıktı
  FIFA 16'nın TV reklamı Leo Messi, Sergio Agüero, Alex Morgan ve Pelé futbol dünyasının önemli isimleri ile karşımıza çıktı! İşte FIFA 16 TV reklamı, iyi seyirler...
 • FIFA 16da FB vs. GS Derbisi
  FIFA 16'da FB vs. GS Derbisi
  Yılın merakla beklenen futbol oyunu FIFA 16'da Fenerbahçe ve Galatasaray takımları ilk kez gözüktü. İşte yirmi dakika uzunluğundaki dev derbi. Oyun beta sürümünde olduğu için futbolcu güçlerinde düşük bir ihtimal değişme olabileceğini hatırlatmakta birlikte dilerseniz yayınlanan videoyla sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler...
 • Ball Jump
  Ball Jump
  Sinir bozucu oyunları ile tanınan Ketchapp firmasının yeni oyunu olan Ball Jump, firmanın geleneğini devam ettiren bir oyun. Sürekli değişen bir yolda kontrol ettiğimiz topu olabildiğince ileri götürmeye çalıştığımız oyun, oldukça eğlenceli. Kesinlikle bağımlılık yapan oyunlardan biri olan Ball Jump, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak sunulmuş durumda, maalesef Windows Phone için mevcut değil.
 • Dead Trigger Yaratıcılarıdann Yeni Oyun: UNKILLED
  Dead Trigger Yaratıcılarıdann Yeni Oyun: UNKILLED
  Dead Trigger serisi ile tanıdığımız ünlü oyun firması MADFINGER Games'in yeni oyunu olan Unkilled, Dead Trigger oyunlarının kalitesini devam ettirmeyi kesinlikle başarmış durumda. Unkilled, özellikle zombi oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Unkilled, farklı bir isim ile gelmiş olsa da firmanın önceki oyunu olan Dead Trigger serisine oldukça benziyor. Unkilled, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak sunulmuş durumda, maalesef Windows Phone için mevcut değil.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Death Race:Crash Burn
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Death Race:Crash Burn
  Başarılı bir otoyol oyunu olan Death Race:Crash Burn, aksiyon dolu bir yarış oyunu. Kullandığını aracı dilediğiniz gibi modifiye edip geliştirebileceğiniz Death Race:Crash Burn'da amaç aracımız ile olabildiğince fazla mesafe katetmek.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Magic Rampage
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Magic Rampage
  Rpg türünde bir aksiyon oyunu olan Magic Rampege, oldukça eğlenceli ve kaliteli bir oyun. Basit ve başarılı bir oynanışa sahip olan Magic Rampage, özellikle silah ve zırh çeşitliliği ile güçlü bir alternatif olmayı başarıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: My Om Nom
  Haftanın Mobil Oyunlarından: My Om Nom
  Ünlü Cut the Rop oyun serisinin sevilen karakteri olan My Om Nom kendi adını taşıyan yeni bir oyun ile karşımızda. Özellikle çocuklar için çok güzel bir alternatif olan My Om Nom için modern bir sanal bebek oyunu diyebiliriz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Goblin Defenders 2
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Goblin Defenders 2
  Başarılı bir savunma oyunu olan Goblin Defenders 2, iyi grafikleri ve basit oynanışı ile pazardaki diğer oyunlardan ayrılıyor. Tower Defense oyunları arasında güçlü bir alternatif olmayı başaran oyunda amaç belli bir rota boyunca ilerleyen düşmanları yolun sonuna varmadan yok etmek.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Down The Mountain
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Down The Mountain
  Mudloop firmasının ilginç oyunu olan Down The Mountain, kolay ve eğlenceli oynanışı ile benzerlerinden sıyrılıyor. Down The Mountain oyunundaki amaç ise kontrol ettiğimiz karakteri olabildiğince aşağıya indirmek. Bağımlılık yapan oyunlarından biri olan Down The Mountain, özellikle renkli ve heyecan dolu bir oyun olmayı başarmış durumda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Running Circles
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Running Circles
  Bağımlılık yaratan oyunlardan biri olan Running Circles, başarılı bir beceri oyunu. Sade bir oyun olmasına rağmen oldukça eğlenceli olan Running Circles, oyun oynayarak zaman geçirmek isteyen kullanıcılar için başarılı bir alternatif konumunda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Need For Şahin
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Need For Şahin
  İlginç bir yarış oyunu olan Need For Şahin, potansiyeli olan ve gelişmeye açık bir oyun. Adından da anlaşılacağı üzere yerli bir oyun olan Need For Şahin, Atom Games firması tarafından geliştirildi. Oyunun en çok dikkat çeken noktası ise tabii ki kullanılan araçlar.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Warship battle: World War II
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Warship battle: World War II
  Başarılı bir savaş oyunu olan Warship battle: World War II, 2. Dünya Savaşı konseptine sahip. Savaş gemilerini kontrol ettiğimiz oyunda amaç, bize verilen görevleri tamamlayarak bölümleri geçmek. Başarılı bir oynanış ve orta seviye grafiklere sahip olan oyun, özellikle savaş oyunu sevenler için oldukça güzel bir alternatif.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: One Shot
  Haftanın Mobil Oyunlarından: One Shot
  Haftanın yerli oyunlarından olan One Shot, beceri isteyen kaliteli bir oyun. Barış İntepe adlı geliştirici tarafından sunulan oyun, daha önce Haftanın mobil oyunlarında da yer verdiğimiz Ultraflow oyununa oldukça benziyor. Minimalist bir yapıya sahip olan One Shot, Ultraflow oyunundan daha eğlenceli bir oyun olmayı da başarmış durumda. One Shot, eğlenceli bulmaca oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Flick Shoot 2
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Flick Shoot 2
  Haftanın bir diğer futbol odaklı oyunu olan Flick Shoot 2, benzerlerinden ayrılan oldukça başarılı bir yapım. Bir serbest vuruş oyunu olan Flick Shoot 2, sunduğu mini oyun çeşitliliği ile zengin bir oyun olmayı başarmış durumda. Özellikle karakter ve forma çeşitliliği açısından bizlere sunduğu seçenekler oyunu çok daha keyifli bir hale getiriyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: The Branch
  Haftanın Mobil Oyunlarından: The Branch
  Eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olan The Branch, oyun oynayarak zaman geçirmek isteyen tüm kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Zor bir oynanışa sahip olan oyunda amaç, kontrol ettiğimiz karakteri bu zorlu yolda yapabildiğimiz kadar ileri taşımak.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Circle Ping Pong
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Circle Ping Pong
  Basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Circle Ping Pong oyununda amaç oldukça basit, çemberin içerisindeki topu olabildiğince fazla süre orada tutmak .Yerli bir yapım olan Circle Ping Pong, GirdApp firması tarafından geliştirildi.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Score! Hero
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Score! Hero
  Score! World Goals oyunu ile büyük başarı yakalayan First Touch Games firması yeni oyunu olan Score! Hero ile karşımızda. Oldukça başarılı ve kaliteli bir oyun olmayı başaran Score! Hero futbol odaklı oyunları sevenler için biçilmiş kaftan.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Süper Kedi
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Süper Kedi
  Bu haftanın yerli yapımlarından olan Süper Kedi, basit ve bağımlılık yapan yapısı ile dikkat çekiyor. Süper Kedi, tek tık ile oynanabilen bir uçma oyunu, oyundaki amaç ise en kısa sürede olabildiğince yukarı çıkmak. Klasikleşen Doodle Jump oyununa oldukça benzeyen Süper Kedi, Ömer Dursun adlı Türk bir geliştirici tarafından pazara sunulmuş durumda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Push&Escape
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Push&Escape
  Başarılı bir bulmaca oyunu olan Push&Escape, kolay bir oynanış ve iyi grafiklere sahip. Oyunda ilerledikçe karşınıza çıkan karmaşık bölümler ve domino taşlarının çeşitliliği oyunu çok daha keyifli bir hale getiriyor. İlginç oynanışı ile dikkatleri çeken Push&Escape oyunun incelemesini ve tüm detaylarını videomuzda bulabilirsiniz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Ultraflow
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Ultraflow
  Bağımlılık yapan oyunlardan olan Ultraflow, oldukça başarılı bir bulmaca oyunu. Minimalist bir yapıya sahip olan oyun, özellikle kaliteli bulmaca oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Eğlenceli bir biçimde vakit geçirmenizi amaçlayan oyun, bunu kesinlikle başarıyor. 99 bölüm ile gelen Ultraflow, deneyenler tarafından oldukça beğenilmekte. Sizler için incelediğim oyunun tüm detaylarını videomuzda bulabilirsiniz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Ramboat: Hero Shooting Game
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Ramboat: Hero Shooting Game
  Genera Games firmasının oyunu olan Ramboat: Hero Shooting Game, özellikle aksiyon oyunu severler için tam bir biçilmiş kaftan. Oyunun adından da anlaşılabileceği üzere kontrol ettiğimiz karakter bir bot kullanıyor. Oyunun en güzel taraflarından biri ise karakter ve bot çeşitliliği, bu konuda oldukça cömert davranılmış durumda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Blup
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Blup
  Blup, bağımlılık yaratmayı başaran oyunlardan birisi. Minimalist yapısı ile dikkatleri çeken Blup, geçtiğimiz Temmuz ayı itibariyle karşımıza çıkmış durumda. 10 megabaytlık boyuta sahip olan oyun küçük yapısına rağmen oldukça eğlenceli ve kaliteli bir oyananışa sahip. Blup oyunun piyasaya çıkışı ile birlikte başarılı yerli oyunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Ronaldo&Hugo:Superstar Skaters
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Ronaldo&Hugo:Superstar Skaters
  Hugo Games ApS firmasının oyunu olan Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, ünlü trol Hugo ile futbolcu Cristiano Ronaldo'yu buluşturuyor. İsteğimize göre iki karakteri de kullanabildiğimiz oyun, daha önce oldukça popüler olan Subway Surfers oyununa oldukça benziyor. Bizlere Hugo ile Tolga ağabey efsanesini hatırlatan oyun, sınırsız koşu tarzında oyun severler için biçilmiş kaftan. Las Vegas’da geçen Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, iki ünlü karakterin paparazilerden kaçışını konu alıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Clear Vision 3
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Clear Vision 3
  Uzun süredir mobil pazarda olan Clear Vision serisi 3. Oyunu ile karşımızda. Suikastçı bir karakteri kontrol ettiğimiz oyunda amaç bize verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlamak. Serinin diğer oyunlarına oldukça benzeyen Clear Vision 3, nişancılık oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Özellikle oyundaki karakterlerin çöp adamlar olması oyuna ayrı bir hava katıyor.