Videolar

 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Escape
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Escape
  Escape tek elle oynanabilen oyunlar arasında dikkatimizi çekmiş durumda. Kontrolü ve oynaması en rahat oyunlardan biri olan Escape hikayesi, tasarımı ile gerçekten uyumlu. Uzay mekiğini yolcular ile doldurup gezegenler arasında yolculuğa çıkıyoruz. Uzay mekiğini kullanmak için ekrana her tıkladığımızda mekiğimizin burnu havaya kalkıyor ve bu şekilde kontrolü sağlıyoruz.
 • Windows 10 dan Yeni Reklam Filmi Geldi
  Windows 10 'dan Yeni Reklam Filmi Geldi
  Microsoft, 29 Temmuz’da duyuracağı yeni işletim sistemi Windows 10’la ilgili reklam filminde çocuklara ağırlık verdi.
 • OnePlus 2 İçin Kısa Film Yayınladılar
  OnePlus 2 İçin Kısa Film Yayınladılar
  OnePlus firmasının geçen sene çıkan OnePlus One adlı cihazından sonra büyük etki yaratması ile merakla beklenen OnePlus 2 için meraklı fanlardan biri 27 Temmuz'u sabırsızca bekleyen bir kullanıcıyı içeren film çekti.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Nitro Nation Online
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Nitro Nation Online
  Creative Mobile firmasının yarış oyunu olan Nitro Nation Online, drag konseptine sahip başarılı bir oyun. İyi grafikler ile kolay bir oynanışı birleştiren Nitro Nation Online, mobil oyun pazarındaki en başarılı drag yarışı oyunlarından. Drag yarışı konseptine sahip olan Nitro Nation Online, özellikle online oyun severlerin dikkatini çekecektir. Oldukça fazla araç alternatifine sahip olduğunuz oyunda amaç araçlarınızı geliştirerek haritadaki yarışları kazanmak.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Arrow
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Arrow
  Başarılı oyunları ile tanınan Ketchapp firmasının yeni oyunu olan Arrow, başarılı olduğu kadar bağımlılık yaratan bir oyun olmuş. Bizlere eski Yılan oyununu hatırlatan Arrow, basit ve kolay oynanışı ile benzerlerinden ayrılıyor. Oyunun en büyük artısı ise Ketchapp'ın renkli Dünyası, kullandığınız karakterden arka plana kadar arzu ettiğiniz her şeyi dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Bu değişimler için sizlere oldukça zengin bir karakter çeşitliliği bizlere sunulmuş durumda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Lara Croft: Relic Run
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Lara Croft: Relic Run
  Oyun Dünyasının tanınan karakterlerinden biri olan Lara Croft, bu sefer bir mobil oyun ile karşımızda. Adından da anlaşılabileceği üzere bir sonsuz koşu oyunu olan Lara Croft: Relic Run, oldukça başarılı ve kaliteli bir oyun olmayı kesinlikle başarmış durumda. Lara Croft karakterini özleyen oyun severler için biçilmiş kaftan olan Lara Croft: Relic Run, oldukça detaylı bir oyun. Silah ve çeşitli araçlar da kullanabildiğiniz oyunda amaç, ilerleyebildiğimiz kadar ilerlemek.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Oval 1
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Oval 1
  Bağımlılık yaratacak bir yerli oyun olan Oval 1, basit ve başarılı bir oynanışa sahip. Aynı renkteki topları yakalamaya çalıştığımız oyunda amaç topları hatasız bir şekilde yakalayarak olabildiğince fazla puan yapmak. Oval 1 tarzındaki bağımlılık yaratan oyunlar son zamanlarda mobil oyun sektörünü domine ediyor, böylesine başarılı oyunların yerli geliştiriciler tarafından pazarı sürülmesi ise mutluluk verici. Animonya firması tarafından geliştirilen oyun, 10 MB'nin altında bir büyüklüğe sahip
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: CM Security
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: CM Security
  CM Security uygulaması malware’lara karşı güvenli ve hızlı bir koruma sağlıyor. Uygulamaların içerisinde ve sistemde bulunan kötücül yazılımları hızlı bir şekilde tarayan ve yok eden CM Security uygulaması tamamen ücretsiz.
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Avira Antivirus Security
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Avira Antivirus Security
  Avira firmasının Android için geliştirmiş olduğu Avira Antivirus Security uygulaması kapsamlı bir koruma sağlıyor. Avira Antivirus Security cihazınızı tehditlere karşı korurken, çalınmalara karşı önlem almanızı da sağlıyor. Ücretsiz olan bu Antivirüs uygulaması, Premium paketi de sunuyor. Premium paketinde tarayıcı güvenliği ve daha fazla güncelleme desteği sunuluyor.
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: avast! Antivirus & Security
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: avast! Antivirus & Security
  Windows kullanıcılarının çok iyi bildiği bir Antivirüs firması olan Avast’ın Android sürümü ile karşınızdayız. avast! Antivirus & Security uygulaması Windows’ta gösterdiği üstün korumayı Android telefon ve tabletlerde de gösteriyor. avast! Antivirus & Security virüslere karşı korumanın yanında; sms/arama filtreleme, web kalkanı, ağ bağlantısı sayacı ve adres defterindeki kişilerin, sms/arama kayıtlarının ve fotoğrafların yedeklenmesine olanak tanıyor.
 • Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Malwarebytes Anti-Malware
  Android Cihazlar İçin Antivirüs Uygulamaları: Malwarebytes Anti-Malware
  Windows için en çok tercih edilen Anti-Malware yazılımları arasında yer alan Malwarebytes Anti-Malware, gelişmiş koruma özelliklerini Android platformunda da sergiliyor. Malwarebytes Anti-Malware; casus yazılım ve truva atları da dahil olmak üzere, kötü amaçlı yazılım ortadan kaldırıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: LEGO Ninjago Tournament
  Haftanın Mobil Oyunlarından: LEGO Ninjago Tournament
  Lego'nun savaş sanatlarını konu alan oyunu olan LEGO Ninjago Tournament, başarılı grafikleri ve kolay oynanışı ile dikkatleri çekiyor. Oyundaki amacımız ise karakterlerimizi geliştirerek turnuvadaki en yüksek puanı yapmak. Sonsuz bir turnuva oyunu olan LEGO Ninjago Tournament, Lego oyunlarını sevenler için muhteşem bir alternatif. Özellikle karakter konusunda oldukça zengin olan oyunda en önemli detay ise bu karakterleri geliştirmek.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Terminator Genisys: Revolution
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Terminator Genisys: Revolution
  Efsaneleşen Terminatör serisinin mobil oyunu olan Terminator Genisys: Revolution, kolay oynanışı ve güzel grafikleri ile kaliteli bir oyun olmayı başarmış durumda. Oyundaki amacımız ise Terminatör filmlerinden de aşina olduğumuz üzere, tüm insanlığı kurtarmak. Glu'nun sevilen tarzı ile Terminatör gibi efsaneleşen bir serinin buluşması karşımıza oldukça güzel bir oyun çıkarmış durumda. Makinelere karşı savaşımız mobil platformlarda devam ediyor, oyunun tek olumsuz yanı ise bölümler kısa...
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Hangi Yön? Mantıksal Deneyler
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Hangi Yön? Mantıksal Deneyler
  Bağımlılık yaratan bulmaca oyunlarından olan Hangi Yön? Mantıksal Deneyler, oldukça başarılı yerli oyunlardan bir tanesi. Oyundaki amaç ise minimum hamle sayısı ile nokta ve halkaları toplayarak üç yıldız ile bölümü tamamlamak. Hangi Yön? Mantıksal Deneyler'in başarısı ise basitliğinden geliyor, kolay bir oynanışa sahip olan oyundaki en önemli detay hangi yöne gideceğinize karar vermek.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Mc Line
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Mc Line
  İlginç beceri oyunlarından biri olan Mc Line, sizlere sade ve başarılı bir oynanış sunuyor. Bir çizgiyi kontrol ettiğimiz oyunda amaç karşımıza çıkan tüm engelleri aşarak ilerlemek. Tabii ki her zaman karşımıza engeller çıkmıyor, bazı bölümlerde bir dağ yamacından aşağı inerken slalom yapmamız gerekebiliyor. Beceri oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan olan Mc Line, zekice tasarlanmış bir oyun...
 • iPhone 8 Konsept Videosu Şaşırtıyor!
  iPhone 8 Konsept Videosu Şaşırtıyor!
  Genellikle Apple ürünleri için yapılan konsept videolarına bir yenisi daha eklendi. iPhone seven tasarımcı kullanıcılar tarafından yayınlanan bu tarz iPhone konsept videolar, aslında kullanıcılarının istedikleri özellikleri iPhone modelleri ile buluşturuyor. iPhone 8 için hazırlanan konsept videosu da, keşke olsa dediğimiz birçok özelliğe değinmiş diyebiliriz. Umuyoruz ki yakın tarihte böyle cihazlar kullanabiliriz. İyi seyirler...
 • Haftanın Android Oyunlarından Blocky Traffic Racer
  Haftanın Android Oyunlarından Blocky Traffic Racer
  Minimalist grafiklere sahip olan Blocky Traffic Racer oyununda aracınızı yoğun trafikte kullanmak için elinizi hızlı tutmanız gerekiyor. Sonsuz koşu türündeki oyunu, grafikleri ve eğlenceli yapısı ile uzun süre elinizden düşürmeyeceksiniz. 8-bit müzikleri ve çeşitli araçların bulunduğu Blocky Traffic Racer’ı mutlaka denemelisiniz.
 • Haftanın Android Oyunlarından İsim Şehir - Kelime Bulmaca
  Haftanın Android Oyunlarından İsim Şehir - Kelime Bulmaca
  Çoğunuz küçükken bulduğu birkaç kağıt parçası ve kalemle arkadaşlarıyla İsim Şehir ya da Hayvan Bitki oynamıştır. Eğer oynamadıysanız bile artık telefonlarınızdan arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bir İsim Şehir oyunu var.
 • Haftanın Android Oyunlarından Basketball Showdown 2015
  Haftanın Android Oyunlarından Basketball Showdown 2015
  Mobil platformlarda basketbol temalı spor oyunları pek bulunmuyor. Basketball Showdown 2015 oyunu Android oyuncularına bir basketbol maçı ambiyansı sunamasa da hedef alıp basket atma konusunda hizmet veriyor. Gerçekçi grafikleri, top özelleştirmeleri ve çoklu oyuncu desteği ile Basketball Showdown sizleri uzun süre telefonun başına kilitleyecek.
 • Haftanın Android Oyunlarından Modern Command
  Haftanın Android Oyunlarından Modern Command
  Mobil platformlar için aksiyon ve bulmaca türünde oyun geliştiren Chillingo firması bu sefer strateji türünde bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Modern savaşı konu alan Modern Command, oyunculara 3 boyutlu grafikleri, basit dokunmatik kontrolleri ve zorlu savaş yapısı ile keyifli bir deneyim sunuyor.
 • Haftanın Android Oyunlarından Finger Dodge
  Haftanın Android Oyunlarından Finger Dodge
  Oyunun isminden de anlayacağınız gibi oyunda sadece tek bir parmağımızı kullanıyoruz. Farklı renklere büründürebildiğimiz karakterimizi yapay zekânın kontrol ettiği toptan uzak tutmaya çalışıyoruz. Oyunun ilk dakikalarında kaçmak kolay gibi görünse de ilerleyen zaman içerisinde yapay zekâ hızlanıyor ve kurtulmak için parmaklarınızın daha hızlı hareket etmesi gerekiyor.
 • Sanal Gerçeklikte Son Nokta: The VOID (Video)
  Sanal Gerçeklikte Son Nokta: The VOID (Video)
  Bugüne kadar sanal gerçeklik deneyimini en iyi şekilde sunan örnekler ise Kickstarter sunumlarında karşımıza çıkmıştı. Ta ki Amerika'nın Utah eyaletine bağlı olan Salt Lake City'deki The Void faaliyete geçeceğini duyurana kadar. The Void, oyun dünyasının bugüne kadar ortaya sunduğu sanal gerçeklik fikirlerini harmanlayarak hepsini tek çatı altında toplamayı başarmış bir oyun parkı. Fakat The Void öyle bildiğiniz oyun parklarından çok farklı...
 • iPad Pro Ne Kadar Büyük Olacak?
  iPad Pro Ne Kadar Büyük Olacak?
  Apple'a yakın kaynaklar firmanın profesyonel kullanım için bir ürün yapacağını uzun zamandır dillendiriyorlardı. Bu ürünün 12,9 inç boyutunda olacağı, özel klavyesi, geliştirilmiş S-Pen'i ve TouchPad'i sayesindeyse MacBook'tan fazlasını kullanıyormuşsunuz izlenimi vereceği belirtiliyor.
 • Videoyu İzleyenler Apple Watch Editionun Fiyatına Hak Verecek!
  Videoyu İzleyenler Apple Watch Edition'un Fiyatına Hak Verecek!
  Bir yandan yüksek fiyatlarıyla dudak uçuklatan Apple Watch Edition modelleri, bir yandan da muazzam tasarımlarıyla da gönlümüzde taht kuruyorlar. Bu videoyu izledikten sonra 10000 dolar civarında bir başlangıç fiyatı olan Apple Watch Edition'ın, fiyatının hakkını verdiğini düşüneceğinize emin olabilirsiniz...