Videolar

 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Need For Şahin
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Need For Şahin
  İlginç bir yarış oyunu olan Need For Şahin, potansiyeli olan ve gelişmeye açık bir oyun. Adından da anlaşılacağı üzere yerli bir oyun olan Need For Şahin, Atom Games firması tarafından geliştirildi. Oyunun en çok dikkat çeken noktası ise tabii ki kullanılan araçlar.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Warship battle: World War II
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Warship battle: World War II
  Başarılı bir savaş oyunu olan Warship battle: World War II, 2. Dünya Savaşı konseptine sahip. Savaş gemilerini kontrol ettiğimiz oyunda amaç, bize verilen görevleri tamamlayarak bölümleri geçmek. Başarılı bir oynanış ve orta seviye grafiklere sahip olan oyun, özellikle savaş oyunu sevenler için oldukça güzel bir alternatif.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: One Shot
  Haftanın Mobil Oyunlarından: One Shot
  Haftanın yerli oyunlarından olan One Shot, beceri isteyen kaliteli bir oyun. Barış İntepe adlı geliştirici tarafından sunulan oyun, daha önce Haftanın mobil oyunlarında da yer verdiğimiz Ultraflow oyununa oldukça benziyor. Minimalist bir yapıya sahip olan One Shot, Ultraflow oyunundan daha eğlenceli bir oyun olmayı da başarmış durumda. One Shot, eğlenceli bulmaca oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan.
 • iPhonedan Yeni Bir Reklam Daha Geldi
  iPhone’dan Yeni Bir Reklam Daha Geldi
  Apple’ın adeta diğer tüm telefon markalarını kötülediği reklam serisine bir yeni üye daha katıldı. Bu reklamda ise Apple Pay anlatılıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Flick Shoot 2
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Flick Shoot 2
  Haftanın bir diğer futbol odaklı oyunu olan Flick Shoot 2, benzerlerinden ayrılan oldukça başarılı bir yapım. Bir serbest vuruş oyunu olan Flick Shoot 2, sunduğu mini oyun çeşitliliği ile zengin bir oyun olmayı başarmış durumda. Özellikle karakter ve forma çeşitliliği açısından bizlere sunduğu seçenekler oyunu çok daha keyifli bir hale getiriyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: The Branch
  Haftanın Mobil Oyunlarından: The Branch
  Eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olan The Branch, oyun oynayarak zaman geçirmek isteyen tüm kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Zor bir oynanışa sahip olan oyunda amaç, kontrol ettiğimiz karakteri bu zorlu yolda yapabildiğimiz kadar ileri taşımak.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Circle Ping Pong
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Circle Ping Pong
  Basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Circle Ping Pong oyununda amaç oldukça basit, çemberin içerisindeki topu olabildiğince fazla süre orada tutmak .Yerli bir yapım olan Circle Ping Pong, GirdApp firması tarafından geliştirildi.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Score! Hero
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Score! Hero
  Score! World Goals oyunu ile büyük başarı yakalayan First Touch Games firması yeni oyunu olan Score! Hero ile karşımızda. Oldukça başarılı ve kaliteli bir oyun olmayı başaran Score! Hero futbol odaklı oyunları sevenler için biçilmiş kaftan.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Süper Kedi
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Süper Kedi
  Bu haftanın yerli yapımlarından olan Süper Kedi, basit ve bağımlılık yapan yapısı ile dikkat çekiyor. Süper Kedi, tek tık ile oynanabilen bir uçma oyunu, oyundaki amaç ise en kısa sürede olabildiğince yukarı çıkmak. Klasikleşen Doodle Jump oyununa oldukça benzeyen Süper Kedi, Ömer Dursun adlı Türk bir geliştirici tarafından pazara sunulmuş durumda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Push&Escape
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Push&Escape
  Başarılı bir bulmaca oyunu olan Push&Escape, kolay bir oynanış ve iyi grafiklere sahip. Oyunda ilerledikçe karşınıza çıkan karmaşık bölümler ve domino taşlarının çeşitliliği oyunu çok daha keyifli bir hale getiriyor. İlginç oynanışı ile dikkatleri çeken Push&Escape oyunun incelemesini ve tüm detaylarını videomuzda bulabilirsiniz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Ultraflow
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Ultraflow
  Bağımlılık yapan oyunlardan olan Ultraflow, oldukça başarılı bir bulmaca oyunu. Minimalist bir yapıya sahip olan oyun, özellikle kaliteli bulmaca oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Eğlenceli bir biçimde vakit geçirmenizi amaçlayan oyun, bunu kesinlikle başarıyor. 99 bölüm ile gelen Ultraflow, deneyenler tarafından oldukça beğenilmekte. Sizler için incelediğim oyunun tüm detaylarını videomuzda bulabilirsiniz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Ramboat: Hero Shooting Game
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Ramboat: Hero Shooting Game
  Genera Games firmasının oyunu olan Ramboat: Hero Shooting Game, özellikle aksiyon oyunu severler için tam bir biçilmiş kaftan. Oyunun adından da anlaşılabileceği üzere kontrol ettiğimiz karakter bir bot kullanıyor. Oyunun en güzel taraflarından biri ise karakter ve bot çeşitliliği, bu konuda oldukça cömert davranılmış durumda.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Blup
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Blup
  Blup, bağımlılık yaratmayı başaran oyunlardan birisi. Minimalist yapısı ile dikkatleri çeken Blup, geçtiğimiz Temmuz ayı itibariyle karşımıza çıkmış durumda. 10 megabaytlık boyuta sahip olan oyun küçük yapısına rağmen oldukça eğlenceli ve kaliteli bir oyananışa sahip. Blup oyunun piyasaya çıkışı ile birlikte başarılı yerli oyunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu.
 • Uygun Fiyatlı DJI Phantom 3 Standart
  Uygun Fiyatlı DJI Phantom 3 Standart
  F/2.8 diyafram aralığına sahip model 720p, 1080p veya 1520p (2.7K) çözünürlüğünde kayıt yapabiliyor. 94 derece görüş açısına sahip kamera, video için 100-3200 ISO aralığına ve fotoğraf içinse 100 - 1600 ISO aralığına sahip. Bağlantı için kendi WiFi ağını oluşturabilen drone, 25 dakika uçuş süresine sahip. 1216 gram ağırlığındaki drone, Phantom 3 serisi için hazırlanan tüm uygulamalardan faydalanabiliyor.
 • Lexus Hoverboard Satışa Çıkıyor
  Lexus Hoverboard Satışa Çıkıyor
  20’li ve üstü yaşlarda ki hemen her kişinin en azından adını duyduğu Back to The Future yani Geleceği Dönüş filminin en dikkat çeken sahnelerinden olan ana karakterin uçan kaykay kullandığı bölüm, birkaç ay önce Lexus Hoverboard isimli bir kaykay ile gerçek olma yolunda ilerlediği haberlerine tanıklık etmiştik. Şimdi ise görünen o ki gelişim süreci hızla devam eden Uçan Kaykay Lexus Hoverboard, son seviyeye doğru adım adım ilerliyor.
 • Görüntüleri Kendi Düzenleyen Aksiyon Kamerası: Graava
  Görüntüleri Kendi Düzenleyen Aksiyon Kamerası: Graava
  Birçok kişinin ayrılmaz aksesuarı haline gelen aksiyon kameraları, harika çekimler yapabiliyor ancak saatler süren bu çekimleri oturup yine saatler harcayarak düzenlemek gerekiyor. İşte yeni geliştirilen Graava bu noktada devreye gidiyor. Graava'yı diğer aksiyon kameralarından ayıran en büyük özelliği ise otomatik video düzenleme desteği.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Ronaldo&Hugo:Superstar Skaters
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Ronaldo&Hugo:Superstar Skaters
  Hugo Games ApS firmasının oyunu olan Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, ünlü trol Hugo ile futbolcu Cristiano Ronaldo'yu buluşturuyor. İsteğimize göre iki karakteri de kullanabildiğimiz oyun, daha önce oldukça popüler olan Subway Surfers oyununa oldukça benziyor. Bizlere Hugo ile Tolga ağabey efsanesini hatırlatan oyun, sınırsız koşu tarzında oyun severler için biçilmiş kaftan. Las Vegas’da geçen Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, iki ünlü karakterin paparazilerden kaçışını konu alıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Clear Vision 3
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Clear Vision 3
  Uzun süredir mobil pazarda olan Clear Vision serisi 3. Oyunu ile karşımızda. Suikastçı bir karakteri kontrol ettiğimiz oyunda amaç bize verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlamak. Serinin diğer oyunlarına oldukça benzeyen Clear Vision 3, nişancılık oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Özellikle oyundaki karakterlerin çöp adamlar olması oyuna ayrı bir hava katıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Angry Birds 2
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Angry Birds 2
  Rovio'nun efsane mobil oyunu olan Angry Birds, yeni oyunu ile karşımızda. Çeşitli konseptlerin ardından tamamen yeni bir devam oyunu olarak karşımıza çıkan Angry Birds 2, daha önce karşımıza çıkan Angry Birds oyunları kadar başarılı bir oyun olmuş durumda. Angry Birds 2 ile sevilen seriye birçok yenilik gelmiş durumda ama oyun ana hatlarıyla daha önceki Angry Birds'lere de benziyor. Tipiler, Acı Biberler, Altın Ördekler gibi yeni büyüler ile oyun daha da keyifli bir hale gelmiş diyebiliriz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Box Heads - Cupcake Addict
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Box Heads - Cupcake Addict
  Yerli bir yapım olan Box Heads - Cupcake Addict, Muharrem Dedeoğlu adlı Türk bir geliştiricinin oyunu. Oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan Box Heads - Cupcake Addict, Türk geliştiricilerin elinden çıkmış en başarılı oyunlardan birisi. 24 Temmuz tarihinde piyasaya sürülen oyunun oynanışı ise oldukça basit. Kontrol ettiğimiz karakter ekranın sağ tarafına basınca sağa, sola basınca ise sola dönüyor. Oyundaki amaç ise olabildiğince fazla cupcake kazanarak ilerlemek.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Must Deliver
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Must Deliver
  Bizleri tekrardan eski atari zamanına götüren bir oyun olan Must Deliver'da dizilere ve filmlere konu alan zombilerden geçilmiyor! Oyunun konusuna geldiğimizde ise klasik hikaye bozulmamış durumda. Zombilerin ısırdığı insanları sağlığına kavuşturmak için geliştirilen panzehri, insanlara dağıtma görevini üstlenen Must Deliver’ in maceraları ile başlıyor.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Top Gear: Caravan Crush
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Top Gear: Caravan Crush
  Aksiyon sevenlerin ilgisini çekebileceği bir oyunla karşınızdayız. Caravan Crush adından da belli olduğu gibi tam bir parçalama oyunu. Caravan Crush oynadığımız standart araba yarışlarından farklı olarak bizlere değişik, bol aksiyonlu bir deneyim sunuyor. Oyundaki amacımız kullandığımız araç ile yol üzerinde bulunan karavanları parçalamak, ezerek üzerinden atlamak diyebiliriz. Yüksek puan veya rekor kırmak için bolca karavan patlatmalıyız.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Rush Hero
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Rush Hero
  Bağımlılık konusunda başarıyı yakalamış olan Rush Hero sinirlerimizin sınırlarını öğrenmemizde bize yardımcı oluyor. Oyun hikayesinde, kendisini Ninja sanan bir karakteri kontrol ediyoruz. Gökyüzünden düşen kimliği belirsiz parçalardan, kaçabilmek için karakterimizi parmağımızla güvenli olan bölgeye doğru koşturmamız gerekiyor. Oyun kontrolleri bize basit gelmiş olsada yüksek puanlara erişmek biraz yetenek istiyor diyebiliriz.
 • Haftanın Mobil Oyunlarından: Samurai Blitz
  Haftanın Mobil Oyunlarından: Samurai Blitz
  Samurai Blitz bizi eski, atari zamanlarına geri götürüyor. Mario mantığı ile tasarlanmış bu oyundan kaliteli grafik beklemek yanlış olur. Oyunun amacı herkesin bildiği Mario ile aynı sayılabilir. Düz bir platformda koşarken karşımıza çıkan yaratıkları ekrana tıklayarak yok ediyoruz. Oyun bize toplam 3 can hakkı vermiş. Seviyemiz ilerlediğinde bu 3 can hakkı bize az gelse de, zamanla daha az ölmeye başlıyoruz.