Vejeteryanlara Özel iOS Uygulaması: Veggie Love Cookbook

Vejeteryanlik bizim toplumda çok tercih edilen bir diyet değil ama onların da desteğe ihtiyacı var
16 Eylül 2014 19:30
Vejeteryanlara Özel iOS Uygulaması: Veggie Love Cookbook

"Vejetaryenlik" kavramı bizim toplumda çok popüler değil hatta dönerin, şiş kebabın, içli köftelerin çıkış noktası olan bir ülke olarak halkımızın et yemeden duramadığını söylemek de yanlış olmayacaktır.

Dolayısıyla, bu derece et yemeklerine odaklı bir ülkede hem vejetaryenler için hem de st yemeklerine ara vererek karaciğerine biraz mola verdirmek isteyen et oburlar için, lezzetli sebze yemekleri tariflerine ulaşmak çok büyük önem kazanıyor. Doğru okudunuz, vejetaryen olmasanız bile, kırmızı etin dışında yoğun olarak tavuk veya balık yiyor olsanız da, arada mola verip sebze yemeklerine yönelerek karaciğerinize dinlenme fırsatı vermezseniz, kısa süre sonra karaciğer problemleri ve hatta Gut hastalığı ile karşılaşabilirsiniz ki, bunlar dönüşü olmayan hastalıklar. Dolayısıyla sebze yemeklerini küçümsemeyelim ve hazır elimzide iPhone'umuz da varken, haftada birkaç akşam lezzetli sebze yemekleri ile vücudumuzun ihtiyacı olan vitaminleri ve besin maddelerini sağlıklı şekilde alalım.

Bu uygulama sayesinde, son derece lezzetli sebzeli dürümler, kavurmalar, tencere yemekleri, salatalar gibi sebze yemeği tarifleri bulacaksınız. 

 

İndirmek İçin Tıkla

chip
529100
Bu haberler ilginizi çekebilir