Uykunuzu Sleep Better ile Düzenleyin

Runtastic uygulamasının geliştiricileri tarafından tasarlanan Sleep Better ile uykunuzu çok daha verimli hale getirmek mümkün!
09 Nisan 2015 18:37
Uykunuzu Sleep Better ile Düzenleyin
Popüler fitness uygulamalarından Runtastic'in geliştiricileri tarafından hazırlanan Sleep Better, nasıl uyuduğunuzla ilgili istatistik tutma, kişiselleştirilebilir alarmlar ve rüya analizi gibi özellikleri ile uykunuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak.
 
Büyük ihtimalle kafanızda, "bir akıllı telefon uygulaması bunları nasıl yapabilir ya!" şeklinde deli sorular olabilir. Sleep Better uygulaması, tüm bu verileri sizin yatakta yaptığınız hareketlerden yola çıkarak topluyor ve ek olarak sizin giriş yaptığınız veriler ile birleştirilip ortaya tatmin edici bir sonuç çıkarıyor.  
 
Diyelim ki o gün boyunca kahve, alkol vs. tükettiniz, ne kadar kahve içtiğinizi veya alkol tükettiğinizi uygulama ile paylaşabiliyorsunuz ve Sleep Better, sabah uyandığınızda size rüyalarınızla ve nasıl hissettiğiniz ile ilgili bazı sorular yöneltiyor. Tüm bunların yanı sıra uygulama,  ne kadarlık bir süre boyunca derin uykuda olduğunuz ve uykunuzun ne kadar sağlıklı olduğu gibi nasıl uyuduğunuza dair veriler de tutuyor . 
 
Daha İyi Uyumanızı Sağlayacak Harika Bir Uygulama
 
Uygulamanın hem Android hem de iOS versiyonları mevcut, ayrıca iOS 8'in HealthKit uygulamasıyla da tamamen uyumlu çalışıyor. Uygulamayı deneyen kullanıcıların bir kısmı uygulamanın ne kadar basit olduğundan bahsederken, diğer bir kısmı ise uygulamanın uyku düzeninizi takip edip veriler topladığını ancak, daha iyi uyumanıza yardımcı olmadığını düşünüyor.
 
 
 
843964
Bu haberler ilginizi çekebilir