UMi Zero 2, YotaPhone 2'nin Yerini Almaya Aday

Çift ekranlı tasarımı ile dikkat çeken YotaPhone 2'ye Çinli bir rakip geldi. UMi, yeni çift ekranlı modeli Zero 2, YotaPhone'un yerini almaya aday. Cihaz ile ilgili bilgiler haberimizde...
08 Temmuz 2015 15:47
UMi Zero 2, YotaPhone 2nin Yerini Almaya Aday
Rusya merkezli akıllı telefon üreticisi ürettiği çift ekrana sahip akıllı telefonu ile tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Arka tarafında yer alan E-ink ekranı ile akıllı telefon pazarında tek olan YotaPhone, artık yalnız değil. 
 
 
Çinli Rakip UMi Zero 2 
 
Şu ana kadar dünyada tek olan YotaPhone, çift ekranlı telefon kullanmak isteyenlerin tek alternatifiydi. Ancak ortaya çıkan UMi Zero 2, YotaPhone'un bu unvanını elinden aldı.  
 
 
Ortaya çıkan bilgilere göre ön tarafında görmeye alıştığımız 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan UMi Zero 2, arka tarafında ise E-ink teknolojisini kullanan daha az enerji ve daha iyi okuma deneyimi sunan ikinci bir ekranı bünyesinde barındırıyor. 
 
MediaTek MT6752 işlemcisinden gücünü alan UMi Zero 2, kamera tarafında ise 13 Megapiksellik ana kamera ve 8 Megapiksellik bir ön kamerayı tercih etmiş. 16 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonun RAM'ı ise 3 GB. 
 
Modelin fiyatınınsa yaklaşık olarak 500 dolar olması bekleniyor.
shifdelete
7378
Bu haberler ilginizi çekebilir