UMi Iron Akıllı Telefon İddialı Geldi!

Asya kökenli UMi firması, üst seviye özelliklerle tanıttığı yeni amiral gemisi katili UMi Iron modelini tanıttı. UMi Iron'ın tüm teknik özellikleri haberimizde.
03 Temmuz 2015 20:37
UMi Iron Akıllı Telefon İddialı Geldi!
Uzakdoğu ülkelerinde son dönemlerde kaliteli telefonlar üretilmeye başlandı. Xiaomi ve Meizu firmalarının telefonlarını buna en güzel örnek olarak gösterebiliriz. Bugün bir haber de Asya menşeli UMi firmasından geldi. UMi, Iron modeli ile yapılmayanı yaparak gündemi oturmayı başardı.
 
 
Yeni Nesil Canavar!
 
UMi Iron, Iris yani göz tarama sensörlü,  flaşlı Selfie kamera ve kalp hızı ölçme özellikleri ile dikkat çekiyor. UMi Iron teknik özellikleri ile bir Android telefondan beklenebilecek her şeyi vermeyi vadediyor. Fiyat/Performans canavarı olarak nitelendirebileceğimiz UMi Iron; 8 çekirdekli 64-bit mimarili MediaTek MT6753 işlemciye sahip. MT6753 işlemci 1.5 GHz hızında çalışıyor ve Mali-T720 GPU ile geliyor.
 
MediaTek MT6753 işlemcili UMi Iron gücünü 3 GB RAM ile taçlandırıyor. Full HD çözünürlüklü 403 ppi değerli 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan Iron, 13 Megapiksel çözünürlüğünde Sony IMX214 kamera sensörüne sahip.
 
Ön Kamerada Flaş!
 
UMi Iron, Selfie çılgınlarını da unutmuyor. 8 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 değerindeki ön kamera, LED flaşı ile geceleri bile net Selfie fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. UMi Iron 3,350 mAh kapasiteli batarya ile 42 saat 2G görüşme yapabilme ve 200 saat bekleme süresi gibi uzun bir kullanım ömrü sunuyor.
 
 
Gemileri Batıracak!
 
Android 5.1 Lollipop ile gelen UMi Iron, 170 dolar seviyesinde bir fiyat etiketine sahip. 350 dolar seviyesindeki "Amiral Gemisi" olarak nitelendirilen modellerde bile olmayan özellikler ile gelen UMi Iron, agresif fiyatı ile Asya pazarında devlere soğuk terler döktürecek.
shiftdelete
77737
Bu haberler ilginizi çekebilir