Ultra Street Fighter IV

Sadece Ryu ve Ken ile yetinmeyenler için Capcom bir başka Street Fighter daha yayınladı. Peki Ultra Street Fighter IV, önceki sürümlerde olmayan neler sunuyor?
23 Eylül 2014 21:42
Ultra Street Fighter IV
Dövüş oyunları söz konusu olduğunda akla gelen ilk isim Street Fighter olur. Öyle ki, diğer dövüş oyunları tanımlanırken bile SF bir referans olarak kullanılır ve "Street Fighter gibi" denir. Bu nedenle uzun yıllar sonra seriye yeni bir üye, bambaşka bir Street Fighter IV ile karşımıza çıkması hayli büyük bir olaydı. Tıpkı Street Fighter 2'de olduğu gibi Capcom bir yandan küçük güncellemeleri oyuna katarken, bir yandan da yeni karakterlerin ve büyük güncellemelerin yer aldığı farklı sürümlerle oyun dünyasını Street Fighter IV'e doyurdu.
 
Ultra Street Fighter IV, beş yeni oynanabilir dövüşçünün yanı sıra, mevcut oynanışa bazı ince ayarlamalar getiriyor. Bu değişikliklerin büyük bir bölümü, rekabet arenasında yüksek seviye oyuncular tarafından talep edilen güncellemeleri içeriyor. Street Fighter IV dünya genelinde e-spor etkinliklerinde karşılıklı dövüş türünün en çok tercih edilen oyunlarından biri durumunda. Oyuna gelen rötuşlar da dövüşleri dengelemeyi hedefliyor.
 
İndirmek için tıkla: iOS
 
İndirmek için tıkla: Android
shiftde
667840
Bu haberler ilginizi çekebilir